Кожен працівник поліції під час виконання службових обов’язків повинен бути одягнутим у форму затвердженого зразка.

Важливо, щоб екіпірування не тільки відповідало визначеному стандарту, а й було комфортним і мало презентабельний вигляд. Поліцейську форму нового зразка можна придбати в багатьох магазинах, інтернет-магазинах і на сайтах компаній, які її виготовляють. Розглянемо, на що варто звертати увагу під час її вибору.

Де варто купувати поліцейську форму?

Екіпірування поліції нового зразка складається з двох комплектів: зимового й літнього. Основу крою всього одягу, який входить до обох комплектів, узято з найкращих зразків форми поліцейських країн Північноатлантичного альянсу та Європи. Форма українських поліцейських може мати темно-синій або чорний колір. 

Нову поліцейську форму шиють багато українських підприємств. Вибираючи компанію, у якої ви будете купувати комплекти екіпірування або замовляти її виготовлення, варто звертати увагу не лише на низькі ціни. Важливо, щоб підприємство шило якісні вироби з міцних тканин, які добре пропускають повітря й вологу.

Саме до таких належить компанія Tornado. Вона вже понад 25 років виготовляє різноманітні спеціальні одяг і взуття. За цей час компанія посіла провідну позицію на вітчизняному ринку спецодягу й упевнено її утримує. Tornado — це відомий бренд, який має репутацію надійного виробника й постачальника спецодягу.

Великий вибір одягу для літного й зимового комплектів поліцейської форми, а також головних уборів і розпізнавальних знаків представлено на сайті https://tornado.kiev.ua/ua/odezhda-dlya-ohrannih-struktur/odezhda-i-snaryazheniye-dlya-politsii. Весь асортимент форми й розпізнавальних знаків відповідає визначеним стандартам.

Для пошиття сорочок використовується бавовняна тканина, яка добре пропускає повітря й вологу. Штани шиються з матеріалу, який не мнеться, а куртки — з водостійкої тканини, якій нестрашні опади. Поліцейські в такому одязі почуватимуться комфортно. Особливість моделі куртки в тому, що утеплену підкладку можна знімати. Це дає змогу носити виріб за різних температур повітря.

Особливості замовлення форми в Tornado 

Оформити замовлення на придбання поліцейської форми й головних уборів можна на сайті компанії «Торнадо». Там представлено великий асортимент одягу, який входить до складу зимового й літнього екіпірування. У комплекті до форми йдуть нашивки й шеврони з написами.

На сайті компанії можна замовляти і повні комплекти форми на певний сезон, і окремі моделі одягу й головних уборів потрібних розмірів і в потрібній кількості. Можна замовити пошиття партії комплектів зимового або літнього екіпірування чи деяких моделей одягу й головних уборів. Компанія приймає термінові замовлення на пошиття форми, але й у такому разі якість залишається на незмінно високому рівні.

На сайті менеджери нададуть вам кваліфіковану консультацію, допоможуть вибрати форму, здійснити замовлення, оформити доставляння й оплатити товар. У Києві замовлення можна забрати самостійно зі складу компанії або оформити доставляння. В усі інші міста України замовлення доправляються максимально оперативно за вказаною адресою.