Картинки по запросу Що пропонують приватні лікарні?

Якість охорони здоров'я в нашій країні роками залишає бажати кращого. Українці через нескінченні черги, важкий доступ до багатьох послуг або жахливі умови в установах все частіше обирають приватну медичну допомогу. Де шукати найкращі приватні лікарні і що саме вони пропонують? Зверніться у Smart medical center на Оболоні, що за цим посиланням smartmedicalcenter.ua, і отримайте відповіді на обидва ці запитання.

Однак цей ринок постійно зростає і конкуренція зростає. Можна очікувати, що ця тенденція збережеться лише в тому випадку, якщо черги до лікарів та якість послуг у сфері охорони здоров’я не покращаться. До цього часу популярність приватних об'єктів, мабуть, не зменшиться.    

Приватні клініки користуються великою популярністю в Україні. Медичні пакети, які пропонують приватні лікарні, часто є однією з головних переваг. Найбільш великі установи пропонують, серед інших:

- пластичну хірургію (наприклад, збільшення грудей, корекція носа, абдомінопластика)

- хірургію хребта

- нейрохірургію та судинну хірургію

- ортопедію

- гінекологію

- офтальмологію

- урологію

- кардіологію

- психіатрію

- алергологію

- лікування варикозного розширення вен (наприклад, плевректомія, мініфлебектомія)

- ЛОР (включаючи тонзилектомію, порожнину рота, хірургію вуха)

- дитячу хірургію (включаючи пахову та пупкову грижі, фімоз, тонзилектомію, лікування вроджених та набутих уражень шкіри)

- персоналізовані медичні плани незалежно від віку

- профілактичні програми

- спеціальні програми вакцинації для дітей, а також спортивні програми для людей, які хочуть мінімізувати ризик отримання травм

А також багато інших послуг. Пацієнти можуть використовувати УЗД, рентген, ендоскопію або різні види реабілітації. Також надається домашня допомога, а також догляд за людьми похилого віку, на тривалий та короткий термін. Для людей з усілякими хворобами створені спеціалізовані лабораторні тестові пакети. Серед інших розробляються спеціалізовані програми для дослідження анемії, функції щитовидної залози, нирок, печінки, серця та жіночих гормонів.

Варто зазначити, що послугі, які надають приватні клінікі або медичні центрі суттєво кращі и набагато новітніші. Устаткування обов’язково нове, а персонал привітний і кваліфікований. Ви можете бути впевнені, що отримані послуги були надані відповідно до ваших потреб із урахуванням особливостей вашої медичної історії.