Ефективне лікування наркоманії в Києві за доступною, розумною ціною, за умови суворої анонімності пропонує пройти наркологічна клініка «Адомед». Даний лікувальний заклад має профільних фахівців, сертифікати на роботу в даному напрямку, відмінну репутацію, підкріплену численними позитивними відгуками. Клініка більше 10 років працює на території України, допомагаючи наркозалежним людям позбутися від своєї проблеми.

Доступне та ефективне лікування наркоманії

Як лікується наркоманія?

Незважаючи на помилкову думку, лікування наркоманії не повинно обмежуватися детоксикацією та коротким курсом психотерапії. Досягнення стабільних результатів і повне зцілення можливо тільки при комплексному підході до вирішення проблеми. «Адомед» не використовує у своїй роботі стандартних програм, а підбирає для кожного пацієнта унікальні методики, які будуть найбільш ефективні тільки для нього.

Крім детоксикації, зняття наркотичної ломки та занять у групах взаємодопомоги велика увага приділяється програмам психологічної та соціальної реабілітації наркозалежних. Методи психотерапії підбираються індивідуально. У більшості випадків фахівці використовують у своїй практиці релакс-терапію, арт-терапію, тренінги особистісного росту, кінезіотерапії, що являє собою лікування за допомогою спеціально розроблених для цих цілей фізичних вправ.

Обов'язково проводяться сеанси сімейного системного психоаналізу, сімейне психоконсультування, що дозволяє налагодити родинні стосунки, що особливо важливо для лікування наркоманії у тих пацієнтів, залежність яких виникла на грунті непорозуміння і конфліктів із родичами.

Члени сім'ї реабілітанта також мають можливість отримати допомогу. Для них проводяться професійні безкоштовні консультації та лікування співзалежності.

Наші умови - запорука якісного лікування наркозалежності

«Адомед» пропонує лікування в умовах госпіталізації. Існує можливість надання ряду послуг у домашніх умовах, але занурення в здорове терапевтичне співтовариство, цілодобове спостереження співробітників та ізоляція від звичного оточення у десятки разів підвищує шанс на успішне відновлення реабілітанта та повне його одужання.

Наркологічна клініка створює для своїх підопічних комфортабельні умови. До послуг постояльців - затишні заміські котеджі, здорове та смачне, правильно збалансоване харчування, парк для прогулянок, спортзал, сауна.

У програму проживання входить й організація дозвілля реабілітантів. Фахівці центру турбуються про те, щоб вільне проведення часу їх підопічних було насиченим, цікавим і корисним. Різноманітні тренінги, лекції, тематичні бесіди, спілкування зі священнослужителями, юристами, соціальними працівниками, заняття спортом і творчістю - сприяють духовному зростанню, розкривають нові можливості, дають потужний поштовх до зміни життєвих пріоритетів і формуванню правильних і здорових мотивацій.

Практика показала, що якість життя у випускників клініки після завершення курсу значно покращився, і вони досягли великих успіхів, стали щасливішими та гармонійно взаємодіють з іншими людьми в суспільстві.

Лікування наркоманії у Києві в наркологічній клініці «Адомед» https://adomed.org/lechenie-narkomaniii - це шлях до одужання та успіху, в незалежності від тривалості стажу вживання та індивідуальних особливостей реабілітантів. Ми готові прийти до вас на допомогу, телефонуйте і ми допоможемо вирішити проблему наркозалежності.