Для сучасних випускників початок навчального року у випускному класі стає найбільш відповідальним періодом. Власне, весь рік проходить в активній підготовці до ЗНО. Саме від успішного складання єдиних державних іспитів буде залежати надходження в бажаний ВУЗ. Вступ до ВУЗУ можна назвати гарантією подальшої успішної кар'єри, це важливий і дуже необхідний фундамент який формує подальший життєвий шлях.

Способи підготовки до ЗНО

Існує декілька найбільш поширених способів підготовки:

 • самостійна підготовка;
 • заняття з репетитором;
 • курси підготовки до ЗНО;
 • онлайн курси.

Кожен зі способів має свої нюанси та переваги. Однак все частіше випускники звертаються саме до спеціальних онлайн на курсах підготовки на https://naurok.ua/course/zno. Такий спосіб вже не перший рік демонструє свою ефективність, в цьому встигли переконатися онлайн слухачі, які на сьогодні вже є успішними студентами.

Переваги курсів підготовки до ЗНО

Думка про те, що підготовка ґрунтується виключно на повторення і вивчення пройденого шкільного матеріалу, є помилковим. Спеціальні курси ЗНО з математики та інших предметів володіють перевагами, які неможливо отримати в умовах школи:

 • акцент на поглибленому вивченні предмета, запланованого до здачі ЗНО;
 • індивідуальний підхід до кожного зі слухачів, що враховує його базову підготовку;
 • підготовка з урахуванням специфіки завдань, присутніх на ЗНО;
 • проведення кількох контрольних тестувань з метою психологічної підготовки учня і визначення рівня його знань.

Багато онлайн курсів має педагогічний склад з високою кваліфікацією і великим досвідом. Частина з них є експертами ЗНО високого рівня. А це означає, що вони не тільки добре інформовані про вимоги до робіт, висунутих під час перевірки, але і в курсі всіх останніх змін у форматі проведення держіспиту.

Курси орієнтовані, в першу чергу, на результат учнів. Педагоги застосовують авторські методики підготовки, що вже зарекомендували себе, як дають високий результат.

В основі успішної здачі ЗНО лежить три базових кита:

 • підготовка онлайн, що забезпечує можливість використовувати індивідуальний підхід і приділити максимум уваги пройденому матеріалу;
 • високий професіоналізм і досвід педагогічного складу;
 • розвиток інтересу в учнів і стимулювання активно працювати на результат постановка конкретних цілей і завданням, досягти і вирішити які можна шляхом саморозвитку і самоорганізації.

Все разом це сприяє акумулюванню внутрішніх сил учнів і придбання впевненості в результаті.  У поєднанні з поглибленим вивченням предмета дозволяють демонструвати відмінні результати.

Важливість тестування також складно переоцінити.  З одного боку це перевірка знань, яка дає можливість ще усунути наявні білі плями.  З іншого боку це безцінний досвід, що дозволяє на реальному ЗНО відчувати себе впевнено, не піддаватися паніці і отримати відмінний результат!