Неодмінний символ кожного Нового Року - безумовно, красуня-ялинка, прикрашена яскравими кульками і блискучими гірляндами. Саме зелена гостя приносить в наш будинок чудову новорічну казку, тому ми так ретельно вибираємо цей головний святковий атрибут.

Штучна або жива

Все більше наших сучасників схиляється до покупки штучної ялинки – вона служить багато років, а не відправляється в сміттєвий контейнер відразу після святкувань. Багато моделей за зовнішнім виглядом практично не відрізняються від лісових красунь, легко збираються і розбираються, скромно чекаючи свого наступного новорічного тріумфу в коробці. Важливий також факт вартості - витратившись на штучну ялинку раз в п'ять років, ви істотно заощадите на покупці живих дерев.

https://elki4you.in.ua/ua/ - каталог штучних ялинок

Крім того, пластикові вироби можуть перероблятися необмежену кількість разів (можна відправити стару штучну ялинку в спеціальні контейнери для пластику), тоді як натуральне дерево після Нового Року просто спалюється на сміттєвих звалищах. Вигідність та безпека штучних ялинок стає вирішальним фактором, завдяки якому все більше людей усвідомлює рентабельність цієї покупки.

Штучна ялинка: на що звернути увагу

Зважившись придбати штучну ялинку, обов'язково зверніть увагу на такі критерії вибору:

·         Матеріал. При виготовленні зазвичай використовується ПВХ - якщо у вигляді плівки, то ви побачите перед собою ялину, якщо з особливого матеріалу, то вийде сосна з більш довгими голочками. Остання тенденція - використання м'якого пластику для лиття окремих частин - ці ялинки виглядають найбільш реалістично, досить міцні і якісні.

·         Висота. Вибирайте розмір новорічної красуні відповідно до місця установки, наприклад, настільні варіанти можуть бути заввишки до 100см, а підлогові - до 4 м, в залежності від розмірів приміщення. Є ще стельові моделі, призначені для сімейного свята в присутності маленьких діточок або котів - такі ялинки кріпляться ще й до стелі, щоб убезпечити малюків і домашніх улюбленців.

·         Дизайн. Різноманітність колірної гами пластикових ялинок приводить у захват - ви побачите всі відтінки зеленого кольору, темно-синього, золотистого, і навіть оранжевого або білого. Крім того, пухнасті гілочки традиційної зеленої красуні часто підфарбовують в білий колір, немов вони злегка припорошені снігом. Ви також знайдете штучні ялинки з ефектним підсвічуванням, що дозволить відмовитися від громіздких гірлянд.

Зверніть увагу на тип збірки - гілки можуть прикріплятися до стовбура на спеціальні гачки або ялинка просто складається з окремих елементів. Перший вид збірного дерева можна укладати більш компактно в невелику коробку, зате інший - зберігає ялинку в більш красивому і не пом'ятому вигляді.

Крім того, попросіть показати сертифікат якості і уважно огляньте виріб - ялинка повинна бути виконана з безпечного матеріалу, не поширювати задушливий запах пластика і встановлюватися на надійній та міцній ніжці. Звичайно ж, штучна ялинка не може втрачати «хвою», якщо ви погладите її по гілках, тому проведіть рукою проти росту «голочок» - неякісні ПВХ-ялинки обсипаються.

Важливу роль для покупця грає вартість штучного деревця, найбільш недорогі ПВХ-моделі прослужать вам від 3 до 5 років, а не дешеві литі - до 15.

Різноманітність штучних ялинок і наші короткі поради напевно дозволять вибрати найкрасивіше і зручне для вашого будинку новорічне деревце, яке буде приносити радість вашій сім’ї протягом довгих років. Бажаємо вам вдалої покупки і відмінного святкового настрою!