На прилавках магазинів пропонується такий широкий вибір морозива, що при покупці дуже легко розгубитися. Упаковка виглядає яскраво і переконливо, і тому створюється враження, що її вміст відповідає всім існуючим вимогам: мовляв, якщо виробники не пошкодували грошей на папірець, то в виробництво самого продукту, закупівлю інгредієнтів також вкладено чимало, а значить, - воно якісне.

Але це, на жаль, не завжди відповідає дійсності. Далеко не всі виробники настільки ж сумлінні, як, наприклад, «Ласунка». До слова, купити морозиво цієї марки сьогодні не проблема. Ви можете зробити оптовий замовлення, зайшовши на офіційний інтернет-ресурс компанії.

Так ось, якщо ви вирішите купити морозиво від будь-якої нової та маловідомої марки, то, перш за все, зверніть увагу на упаковку, а точніше, на те, що на ній написано. Якщо ви нічого не бачите, хоча не страждаєте проблемами із зором, це говорить лише про те, що виробникам є що приховувати. Дрібний шрифт наноситься не просто так, а з певною метою. Бувають і такі упаковки, де на тому місці, де вказано склад, розташована термосклейка. Залиште таке морозиво на пам'ять тим, хто його виготовив, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю. Швидше за все, виробник абсолютно не поважає своїх споживачів.

Недоліки, які ви побачите на упаковці, також є яскравим свідченням низької якості. Так, якщо малюнок нанесений нерівно, розмито або є потертості або помятости, то відмовтеся від такої покупки. Особливі побоювання повинна викликати у покупців розірвана або нетривка упаковка. Через пошкоджені ділянки в продукт потрапляють бактерії, які прекрасно там почуваються. З'ївши такі ласощі, можна легко заразитися кишковою паличкою.

Якщо з етикеткою все в повному порядку, це ще не говорить про те, що саме морозиво на всі сто відсотків відрізняється високою якістю. Відкусите від нього шматочок. Якщо ви відчули лід на зубах, значить, зберігали його неправильно. Таке ласощі також може стати причиною проблем зі здоров'ям. Якщо немає бажання повертатися до місця продажу і повертати морозиво продавцеві, відправте його в урну.

Продукція сумлінних виробників, таких як «Ласнука», відрізняється і правильної етикеткою, і привабливим зовнішнім виглядом, і хорошим складом. Ви не знайдете в ньому шкідливих добавок і барвників. Отже, ніякої шкоди своєму здоров'ю ви не заподієте.