авто з Польщі

Як купити і пригнати авто з Польщі в Україну в 2020 році

Автомобіль в хорошому технічному стані за відмінною ціною, про таке точно мріє кожен автомобіліст. І він може стати реальним, якщо купити б / у автомобіль в Польщі. Це найближча до нас сусідня країна, тому процес займає кілька менше часу в порівнянні з покупкою транспортного засобу в Німеччині або США. Але все ж пригон авто з Польщі також має свої особливості і певні складності.

У чому вигода покупки авто в Польщі

Купити хороший автомобіль в Україні можна, тільки його вартість буде досить високою. Аналогічне авто в Польщі коштує набагато дешевше. І це не єдина причина, чому пригін польських транспортних засобів сьогодні так популярний і затребуваний. Хороші дороги, більш суворі закони щодо експлуатації автомобілів, все це дає можливість вибрати практично повністю справний автомобіль. А враховуючи, що Польща розташована дуже близько, покупка не займе багато часу.

Нюанси пригону

Щоб купити і пригнати б / у автомобіль з Польщі, потрібно пройти кілька етапів. В першу чергу необхідно прорахувати свій бюджет, і при цьому врахувати, що половина цієї суми може піти на розмитнення, дорогу, страховку, оплату послуг брокера та інше. Наприклад, маючи 10 000 доларів, слід підбирати автомобілі вартістю 5-6 тисяч.

Також потрібно буде вибрати бажану модель і марку авто. Професіонали рекомендують шукати не менше 10-ти різних оголошень, щоб поїздка до Польщі була успішною. А ще досвідчені фахівці радять звертати увагу на транспортні засоби на заході країни, оскільки туди добираються не всі перекупники і вибір значно більше. Є кілька сайтів, де можна вибрати авто:

  • allegro.pl
  • auto-m.pl
  • gielda-samochodowa.pl

І це далеко не все. Щоб знайти транспортний засіб, необхідне знання польської мови.

Відправитися в Польщу за своїм залізним конем потрібно буде самостійно, тому потрібен біометричний паспорт або діюча віза. Також варто пам'ятати, що готівкою можна провезти лише 10 000 валюти, решта - на карті.

Особливості покупки і розмитнення

Після ретельного огляду автомобіля та перевірки документації можна здійснювати його покупку. Обов'язково оформляється договір купівлі-продажу, а також всі інші документи, які знадобляться для розмитнення. Важливо пам'ятати: ввозити в Україну коштує авто, що відповідають стандарту Євро-5, а також ті, рік випуску яких не пізніше 2010 року.

Розмитнення найскладніший процес, тому варто звернутися до послуг брокера, який за певну оплату виконує всі завдання. Втім, якщо є багато часу і сил, цей процес можна виконати самостійно.

Як спростити пригон авто з Польщі
пригон авто з Польщі

Якщо ви зважилися купувати польські авто для заробітку, то доведеться все самостійно освоювати і набувати досвіду. Але в разі, коли транспортний засіб потрібно для себе і просто немає часу цим займатися, оптимальний варіант - звернутися до посередників. Знайти їх легко, використовуючи VARTA.UA.