Сучасне покоління райдерів користується впорядкованими майданчиками зі спеціальними фігурами для виконання найскладніших фінтів. Але щоб тренування були вдалими, потрібно купити велосипед для трюків в інтернет-магазині KINGS BIKES з оптимальними характеристиками, враховуючи особливості стилю. Співробітники інтернет-магазину підберуть модель з урахуванням ваших запитів.

Особливості стилю park

Фотографії перших трюків, виконаних на BMX-великах, зроблені в Каліфорнії. З 1974 року Фрістайл стрімко поширився серед любителів агресивного, але видовищного стилю катання. Проведення перших змагань з фрістайлу датовано 1978 роком — це були неофіційні заходи на території паркових зон, в яких брали участь найспритніші трюкачі-самоучки.

Фігури для трюків виконуються з деревини, бетону або металу — це конструкції з різноманітних трамплінів, поручнів, тумб та інших цікавих деталей. Деякі елементи можуть імітувати деталі, характерні для стилю «стріт» — міські лавки, парапети.

Характеристики байка

Завдання райдера — виконання у великій кількості технічних і стильних трюків з використанням максимального числа фігур. Трюки в цьому стилі:

  • стрибки з обертанням;
  • сальто на трамплінах;
  • різноманітні ковзання по перилах.

Для виконання фінтів на байку БМХ необхідно купувати модель легку, з невеликими перинами і міцною рамою. Наявність пегів допоможе впоратися з різнотипними ковзаннями — зазвичай односторонні, присутні з того боку, яка зручна райдеру.

Трюки в стилі park вдаються при наявності тонкої і накатистої гуми на колесах невеликого розміру. Невеликі колеса — відмінна риса БМХ велосипедів. Для дорослих підходить діаметр 20 дюймів, для молодших райдерів — 16, 18 дюймів.

В інтернет-магазині KINGS BIKES представлений великий модельний ряд великих для реалізації найскладніших трюків в стилі «парк». Підібрати відповідне рішення починаючому райдеру не завжди вдається, адже тільки професіонали з досвідом катання і теоретичними знаннями можуть вибрати з каталогу найбільш вдалі байки.

Довірте вибір свого першого велосипеда професійним консультантам інтернет-магазину KINGS BIKES — вони відмінно впораються з поставленим завданням, і ваші тренування в міському парку будуть результативними. Менеджери враховують фінансові можливості клієнтів, вибираючи оптимальні варіанти за вартістю, технічністю, дизайном.