Щороку ми відмічаємо величезну кількість свят. Деякі урочисті події проходять особливо масштабно. І часто в них беруть участь діти. Навіть самим маленьким представницям прекрасної статі хочеться виглядати в такі дні привабливо. А батькам – щоб їх дівчинка була найяскравішою, красивою і радісною на святі. Саме тому потрібно дуже ретельно вибирати дитячі вечірні сукні. І при покупці варто обов'язково враховувати думку своєї дитини.

Наряди можуть бути виконані в різних кольорах і фасонах. Можна підібрати цікавий варіант для випускного з дитячого садка, дня народження, присутності на весіллі, ювілеї і т.д. Є навіть плаття до причастя. Не обов'язково купувати біле плаття. Подивіться також наряди насичених кольорів. При виборі відтінку враховуйте смаки дитини, колір волосся та шкіри, привід, для якого купується сукня. Що ж стосується фасону, то дитячі вечірні плаття львів випускають в декількох варіантах. Найбільш популярні з них:

1. Пишні сукні. Такий варіант відмінно підійде для особливо урочистих подій. Він не дуже практичний, але фасон оцінить кожна дівчинка. Адже в такому вбранні вона буде відчувати себе справжньою принцесою. Верх такої сукні повинен бути облягаючим. Ну, а низ виконується з криноліном або використанням декількох нижніх спідниць.

2. Прямі дитячі вечірні сукні львів. Такий варіант підійде для більш дорослих дівчаток. Наряд буде виглядати досить святково і, разом з тим, елегантно. За допомогою такої сукні ви створите образ маленької леді.

3. Плаття зі шлейфом. Це особливий варіант вечірнього дитячого вбрання. Його цілком можна придбати для випускного з садка або іншої важливої для дитини події. Не варто вибирати варіант, де шлейф занадто довгий – малятко може зачепитися за нього. Крім того, на тканину здатна наступити й інша дитина. Також таку модель краще замовляти для подій, де не намічається занадто активних ігор.

Дитячі вечірні сукні - в модерн салоні ОКСІ представлені в солідному асортименті і за помірною вартістю.