Сучасні технології відновлення зубного ряду дозволяють впоратися навіть з такою проблемою, як повна втрата зубів. Імплантація зубів є відносно безпечною та безболісною процедурою, яку використовує стоматологія Львів. Зубні імплантати встановлюються в кістку конструкції, за рахунок якої кріплять зубні протези та коронки. В результаті цього створюються штучні зуби, час використання яких становить не менше 10 років.

Переваги імплантації зубів

Зубні імплантати є найсучаснішою процедурою відновлення функцій жування. До переваг імплантації можна віднести:

  • Можливість збереження розташованих поруч зубів. При установці протезів, лікарям доводиться обточувати емаль сусідніх зубів, на яких буде кріпитися міст. В результаті порушується цілісність емалі і ці зуби швидше руйнуються, так що людина поступово  їх втрачає. При установці імплантатів зуби по сусідству не зачіпаються.
  • Попередження деформації щелепи. Навіть втрата одного зуба може сприяти розм'якшенню кістки, в результаті чого інші зуби почнуть зміщуватися та утворювати між собою щілини. В результаті щоки стануть запалими, а нижня щелепа висунута вперед. Особа придбає вигляд старої людини. Зубні імплантати дозволяють зберегти тиск на щелепну тканину та уникнути описаних наслідків.
  • Тривалий період служби. Протези псуються набагато раніше, ніж імплантати.
  • Безболісність. Сама процедура установки зубних імплантатів є безболісною. Крім того, імплантати, зроблені з титану зростаються з кісткою та не викликають неприємних відчуттів.
  • Естетичність. Коронку, встановлену на імплантат, складно відрізнити від справжнього зуба. Вона має такий же колір, схожу форму. Так що пацієнт може розраховувати на повне відновлення естетичної посмішки.

Існують конструкції для установки зубних імплантатів, тому кожен пацієнт може вибрати процедуру, яку можна порівняти зі своїми фінансовими можливостями. Процедура імплантації є безболісною. За рахунок якісної анестезії всі больові відчуття блокуються. Пацієнту потрібно лише тримати рот відкритим під час операції. Вражень після імплантації зубів у вас буде не більше, ніж після лікування звичайного карієсу.

Чи боляче встановити імплантат?

Імплантація - процедура не більше травматична, ніж банальне видалення зуба. Якісна місцева анестезія повністю виключає будь-які больові відчуття під час операції, а ми використовуємо анестетики останнього покоління.