Купівля побутової кухонної техніки — дуже відповідальна справа. Під час вибору нового приладу ми завжди надіємося, що він точно виправдає всі наші очікування. Ми часто вагаємося, можемо зупинитися на кількох варіантах і розгубитися, не знаючи, який з них вибрати. А коли вибираємо, купуємо, привозимо прилад додому і вмикаємо, то відразу розчаровуємось, адже ми уявляли, що він працюватиме набагато краще.

На щастя, такі ситуації виникають не часто. В основному, люди адекватно оцінюють якість придбаних електроприладів і розуміють, що вона прив'язана до вартості. Але вони також часто не задумуються про те, що, купуючи трохи дорожчу техніку, вони будуть набагато більше задоволені покупкою.

Нижче наведені три виробника побутової техніки, які точно не розчарують.

Bosch

Назва цього бренду асоціюється з високою німецькою якістю. І це цілком заслужено, адже техніка дійсно по якості знаходиться на голову вище своїх аналогів від інших виробників. Наприклад, якщо розглянути будь-який блендер Бош, то якість збірки буде видно відразу. Також цей вид техніки відрізняється широким набором функцій і різного приладдя.

Звичайно ж, переваги є не лише у блендерів, а у всієї техніки. Компанія слідкує за якістю та не допускає, щоб на ринок потрапляли низькосортні товари. Для неї по даний час залишаються актуальними слова її засновника Роберта Боша: “Краще втратити гроші, ніж довіру”.

В 1967 році Бош об’єдналася з компанією Сіменс, утворивши одну з найпотужніших на світовому ринку корпорацій.

Kenwood

Бренд родом з Великобританії. Він був заснований в 1947 році. Виробляє різну дрібну кухонну техніку, строго слідкує за її якістю та постійно розвивається. Для багатьох господинь Kenwood є фаворитом серед десятків інших виробників. Всі прилади відрізняються неперевершеною якістю, технологічністю, простотою у користуванні, а також зовнішньою привабливістю.

Компанія зосередилася на виробництві дрібної побутової техніки. Тому, не відволікаючись ні на що інше, вона постійно її удосконалює. Єдине, що може відлякати потенційного покупця, достатньо висока вартість. Але потрібно розуміти, що хороша техніка не може бути дешевою. Тому не сумнівайтеся, купуйте, і ви ні секунди про це не жалкуватимете.

Philips

Компанія з Нідерландів виробляє багато видів різної побутової техніки та електроніки. Нею, без перебільшень, можна обставити всю квартиру, в тому числі і кухню. І кожен прилад буде працювати бездоганно та служити довго.

Впродовж багатьох років компанія завойовувала довіру і любов користувачів, виготовляючи тільки високоякісну техніку. Прилади не відрізняються якимось унікальним та яскравим дизайном, але працюють просто неперевершено. І завдяки цьому, без будь-яких докорів сумління, її можна назвати одним із найкращих виробників на світовому ринку.

Кухонні прилади перерахованих брендів можуть похвалитися багатьма перевагами: якість збірки, легкість та комфорт у користуванні, надійність, довговічність та ін. Тому ви точно не пожалкуєте про їх придбання ні відразу, ні через багато років.