Чому варто розплачуватися картою в інтернеті

Причини, по яких клієнти вибирають оплату картою онлайн, різні:
- швидкість та простота виконання транзакції;
- виконання міжнародних платежів;
- відсутність можливості використати інші зручні способи оплати в цій ситуації.

1. Швидкість та простота виконання транзакції

По-перше, використання карти в Інтернеті - один з найпростіших й швидших способів оплати в інтернет-магазинах. Хоча онлайн-оплата картою не так проста, як просто оплата "пластиком" в магазині через POS-термінал, це все ж набагато зручніше, ніж вводити реквізити переказу самостійно. Коли справа доходить до швидкості, карткові онлайн-платежі успішно конкурують з автоматичними переказами по посиланню.

2. Виконання міжнародних платежів

Карта особливо зручна для платежів за кордон. Традиційні трансграничні переклади досить дороги й повільні. Ви не завжди можете скористатися послугами міжнародного оператора швидких платежів (наприклад, PayU). Ця проблема вирішується карткою, тому що карткові організації, такі як Mastercard, працюють майже у всьому світі. Зручний калькулятор валюти від Mastercard допоможе вам конвертувати необхідну суму. Кожен день і всюди Mastercard використовує технології та досвід, щоб робити платежі безпечними, простими й розумними. Цей інструмент надає курси обміну валют для конвертації валюти транзакції в валюту вашої карти для міжнародних покупок транзакцій через банкомати.

3. Відсутність можливості використати інші зручні способи оплати

Іншою причиною для оплати картою в Інтернеті часто являється неможливість вибрати банк для швидкого онлайн-переказу: досить того, що вибраний магазином оператор переказу не має підписаного договору з вашим банком (хоча така ситуація зустрічається все рідше). Потім залишається традиційний переказ, який збільшує час обробки замовлення з одного до декількох днів, оплата при доставці (зазвичай дорожче) або оплата картою.

На що слід звернути увагу

Онлайн-покупки в іноземній валюті мають на увазі конвертацію валюти. Комісія залежить від банку - емітента карти - та організації карти (VISA або Mastercard). Перед здійсненням перших покупок в цій валюті варто уточнити у своєму банку, які додаткові комісії стягуватимуться. Також варто подумати про використання валютної карти для здійснення іноземної транзакції, прив'язки карти до гаманця PayPal або використання пропозицій фінансових технологій, таких як Revolut.
Зручним рішенням також є оплата дебетовою картою з вигідною конвертацією валюти. Завдяки цьому ви можете значно заощадити на валютних спредах.