Корпусний підшипник UCF

UCF – група підшипників
, що призначені для використання у важких та напружених умовах. Їм не стане на заваді ні пил, ні підвищена температура. Головна відмінна риса такого пристрою по відношенню до інших видів – несуча оболонка сферичної поверхні, що компенсує незначні помилки, зроблені при монтажі частин вузла.

Провідними особливостями такого підшипника є гарантована міцність та термостійкість. Не менш специфічним є й корпус, який забезпечує максимальний захист конструкції під час його використання.

Даний тип підшипників застосовується в тих випадках і тих місцях, де необхідно максимально точне сполучення осей обладнання. Список галузей народного господарства, де затребуваний корпусний підшипник UCF, досить великий. Також деталі цього виробу незамінні при виробництві конвеєрів, будівельної та монтажної техніки, різних засобів транспортного типу, тощо.

До складу підшипникового вузла UCF входять однорядний кульковий підшипник UC і фланцевий корпус серії F. Конструкція кулькової форми має подовжене внутрішнє кільце для фіксації на валу за допомогою стопорних гвинтів. Монолітний корпус виконаний з сірого чавуну у вигляді фланця квадратної форми з чотирма посадочними отворами під шестигранники. Для харчової та хімічної промисловості корпуси цих деталей виготовляють з нержавіючої сталі і термопласта. Ці матеріали відрізняються й хімічною інертністю. Крім цього, для покриття також використовують алюмінієве литво або ж  корпус, зроблений з листової сталі. Вузол UCF поставляється з заводський мастилом. Заміна мастила проводиться через прес-маслянку на корпусі.

Каталог товарів інтернет-магазину Термополіс містить надзвичайно велику кількість пропозицій стосовно вибору різних груп підшипників. У ньому розміщена серія вузлів різних розмірів з чотирма болтами, діаметр корпусу яких складає від 12 до 140 мм (від 1/2 до 4 дюймів), включаючи моделі: UCF 201 - UCF 312 . У нас ви можете придбати товар високої якості за привабливою та доступною ціною.

Вам не обов’язково володіти знаннями про параметри, характеристики та властивості певних груп підшипників. З нюансами що виникли, Вам допоможе розібратися і прийняти остаточне рішення команда кваліфікованих фахівців.

Співпраця з нашою компанією є безсумнівним ключем до успіху!