В Україні сільське господарство є перспективною економічної галуззю - збільшуються обсяги виробництва, розширюються посівні площі. За оцінками експертів, обробіток кукурудзи дозволяє отримати вигоду в 40-80%. Для досягнення таких показників потрібні відповідні кліматичні умови, ретельний догляд за посівами, використання сільгосптехніки, правильне зберігання врожаю. Масштаб бізнесу залежить від посівних площ і налагодженого збуту.

Вигідно придбати насіння кукурудзи для вирощування ви можете в інтернет-магазині lnzweb.com, пройшовши за посиланням https://lnzweb.com/ru/corn!

Цукрова кукурудза, або маїс, відноситься до засадничих сільськогосподарських культур. Історичні знахідки підтверджують, що багато тисяч років тому люди робили кукурудзяні коржі. В даний час обсяги виробництва обчислюються мільйонами тон в рік, Україна входить в десятку лідерів по збору зерна.

Сфера вживання кукурудзи

1. Як продукт харчування. Початки можна їсти в сирому та обробленому вигляді, в Африці п'ята частина раціону жителів припадає на маїс. З кукурудзи роблять борошно, крупу і масло, і в подальшому з цих продуктів - необмежену кількість страв. Рідкісний кінотеатр обходиться без попкорну, а річний пляж - без варених качанів. Діти люблять кукурудзяні палички, хрусткі пластівці. Популярний на заході алкогольний напій бурбон виробляється з маїсового зерна. Найчастіше застосовують такі методи переробки: варіння, консервування, маринування, заморожування, висушування, помел, зброджування, прогрівання.

2. У тваринництві. Для виготовлення кормів та підстилок для худоби і птиці вирощують 70% загального обсягу посівів.

3. У фармацевтиці. На ранній стадії дозрівання кукурудзи заготовляють рильця з високим вмістом вітамінів і масел. Застосовують в сушеному вигляді або у формі настойок, екстрактів і масел для лікування жовчного міхура, печінки, цукрового діабету, атеросклерозу.

4. У промисловості. З кукурудзи роблять крохмаль, етанол, метан, побутову хімію, пластик, папір, тканини.

Країни-виробники експортують мільйони тон зерна в держави з низьким рівнем розвитку сільського господарства.

Ринок споживання кукурудзи величезний і представляє інвестиційний інтерес для підприємців-початківців. Перш ніж приступати до вирощування продукції, необхідно вивчити технологію і визначити канали збуту. Щоб зібрати хороший урожай зерна, потрібно дотримуватися правил вирощування на всіх етапах виробничого циклу.