Збільшення грудей у Львові або мамопластика - одна з найбільш затребуваних естетичних операцій у жінок будь-якого віку. Ми розповімо тобі, що слід врахувати, якщо ти всерйоз замислюєшся змінити форму або розмір своїх грудей.

Перед тим як зважитися на маммопластику, важливо як слід вивчити питання. Про вибір лікаря, розміри імплантів і можливі наслідки операції ми поговорили з пластичним хірургом клініки «Пластична хірургія на Чорновола» Андрієм Різником.

Ретельно підійди до вибору лікаря

Буває, тільки зайдеш до кабінету до лікаря - і відразу розумієш: ні, ніколи і ні за що. Навіть якщо це зоряний доктор, навіть якщо тобі пропонують особливі умови, розвертайся і йди. Пластика грудей у Львові - це, перш за все, операція, нехай і естетична. Відрізняється вона лише тим, що це виключно твоє бажання, а значить, і доктора потрібно вибирати з особливою пристрастю. Він повинен бути не тільки професіоналом, а й приємною тобі людиною. Так, так, питання нових грудей дуже делікатне. Його набагато простіше обговорювати з лікарем, в спілкуванні з яким ти відчуваєш себе розслабленою і спокійною. Між іншим, такий настрій багато в чому визначає успішність операції.

Оціни свою статуру

Погодься, субтильна дівчина з грудьми четвертого розміру - це все ж перебір ... Розмір нового бюста краще вибирати разом з лікарем: на первинному прийомі він покаже тобі свої роботи, щоб ти могла оцінити, як виглядають збільшення грудей фото певної форми і розміру у дівчат твоєї комплекції . До речі, в гонитві за природністю часто панянки схиляються до імплантів каплевидної форми. Але, можливо, виходячи з анатомічної форми грудей, більш органічно ти будеш виглядати з круглими имплантами. Відштовхуйся від своїх уподобань, але при цьому прислухайся до думки хірурга. Підбираючи імпланти, лікар буде відштовхуватися не тільки від твоїх побажань, а й від багатьох інших факторів - будови твоєї грудної клітини, звичної тобі постави і, звичайно ж, вихідного бюста.

Тобі також потім може знадобитися підтяжка шкіри

На жаль, це доля не тільки жінок що народили або вигодовували грудьми дітей. Часом така корекція потрібна дівчатам з конусоподібною формою грудей або ж при вираженій асиметрії молочних залоз. Без цієї маніпуляції добитися ідеального результату у всіх вище перерахованих випадках не вийде. Якщо ти наважуєшся на операцію вже після пологів, то скоректувати великий надлишок шкіри можна за допомогою двох варіантів: або поставивши більший за обсягом імплант, що часом виглядає вкрай неестетично (та й носити таке багатство важкувато), або поєднуючи корекцію форми грудей з підтяжка грудей у Львові

Визначся, чи будеш ти народжувати і годувати

Незважаючи на те що при будь-якій техніці виконання операції грудне вигодовування зберігається, установка імпланта через розріз в області ареоли соска (періареолярний спосіб) порушує цілісність частини молочних проток. А це може утруднити годування малюка в майбутньому. Якщо лікар вирішить проводити операцію через розріз під грудьми (субмаммарний спосіб) або через розріз в області пахви (Аксілярний спосіб), то турбуватися тобі нема про що!

Будь готова до двох операцій

Можливо, варто почекати зі збільшенням грудей власницям хлоп'ячого бюста. Якщо ти при таких формах мрієш про повну третьому, то тобі доведеться йти до нього в два етапи. Спочатку тобі встановлять імпланти невеликого розміру, а потім, коли шкіра трохи розтягнеться, їх замінять на більші за обсягом. Після народження малюка груди збільшуються в об'ємі природним чином, а значить, і такий багатоходівки для корекції її форми після не знадобиться.

Не “ведись” на занадто низьку ціну

«Збільшення грудей за 20 тисяч гривен ...» Такими оголошеннями завалений весь інтернет. Звичайно, не виключений варіант, що за ці гроші ти отримаєш чудовий результат, але .... Перед тим як підписати договір з клінікою, переконайся в кваліфікації хірурга, а також поцікався, які імпланти будуть використовувати. Трапляється, що при випуску нових моделей фірми-виробники продають їх за дуже низькими цінами через відсутність клінічних досліджень. По суті, ти будеш учасником експериментальної групи ... А чим закінчиться такий експеримент, передбачити дуже складно.

Активність твоєму житті знизиться

На деякий час, звичайно ... У перший тиждень після операції навіть звичні руху можуть даватися тобі з деякими труднощами. Важко буде виконувати домашні справи, пов'язані з напругою м'язів рук і грудей. Та й вплив загального наркозу кілька днів буде позначатися: сонливість, апатія, слабкість ... Про спорт і фітнес доведеться забути мінімум на пару місяців. Любительки фітнесу зможуть задовольнятися плаванням, флексом або спортивною ходьбою.

Тебе чекає реабілітаційний період

Протягом місяця ти будеш носити спеціальну білизну. Вона, до речі, цілком зручна і навіть досить сексуальна. Тиждень доведеться спати тільки на спині: перекинешся на бік - прокинешся вранці з асиметричним бюстом. Протягом двох тижнів не можна піднімати руки вище рівня плечей - поки імпланти хоча б частково не прижилися, вони можуть просто зміститися. Про лазні, сауни і інші прогріваючі процедури доведеться забути на півроку. Всі вище перераховані обмеження необхідні для того, щоб навколо імпланта сформувалася сполучнотканинна капсула, а ти змогла відчувати штучні груди як свої власні.