Ризик заразиться інфекцією є навіть у людей з міцним імунітетом. Щоб уберегти себе від хвороб, використовуйте будинку бактерицидний рециркулятор повітря.

Пропозиція Ledfactor

Замовити бактерицидний опромінювач вдастся за посиланням https://ledfactor.ua/category/baktericidnoe-osveshchenie. Детальні описи з фото спрощують вибір.

Відправляють замовлення по всім містам України. На сайті можна уточнити умови доставки і оплати.

Ledfactor є не тільки постачальником, але і виробником різноманітного електротехнічного обладнання.Крім бактерицидного освітлення компанія пропонує звичайне. Тут можна знайти світильники та лампи від імпортних брендів різного типу під будь-який дизайн інтер'єру - класичний, сучасний, ретро. Доступні також світильники для комерційних площ, паркових зон.

У чому переваги рециркулятора

Рециркулятор здатний очищати і знезаражувати повітря. Пристрій досить ефективний - прибирає він 99% шкідливих мікроорганізмів.

Головний робочий елемент рециркулятора - ртутна лампа з УФ-променями. Однак не варто порівнювати їх з класичними бактерицидними опромінювачами. Рециркулятор і не виконує жодних кімнату прямими променями. Це закрита коробка, в яку повітря затягується вентиляторами. Потік перенаправляється в камеру з УФ-лампами. Тут відбувається обробка проти бактерій.

Ефективність забезпечується потужністю ламп та швидкістю повітряного потоку. Після цього повітря повертається назад в приміщення.

Правила використання рециркуляторів

Пристрої годяться для житлових, комерційних приміщень різної площі. Важливо правильно встановити установки, щоб домогтися ефективного знезараження. Не можна розміщувати рециркулятор поруч з рештками витяжної вентиляції. У цьому випадку основна частина очищеного повітря піде в витяжний вікно.

Рециркулятор не повинен встановлюватися поблизу людей. В цьому випадку присутні будуть відчувати дискомфорт від виходить з приладу повітряного струменя.

Зверніть увагу, після обробки повітря не потрібно провітрювати приміщення.

Люди можуть залишатися в приміщенні, де працює рециркулятор. Це спрощує дезінфекцію будинку або комерційного об'єкта. Зручно проводити обробку середовища в офісах і дитячих установах - школах, дитячих садках.

Після рециркулятора середовище залишається комфортною, немає відчуття стерильності, як після кварцових ламп.