Якщо ви опинилися в складній життєвій ситуації, у вас проблеми в сім'ї або шлюбі, ви хочете позбутися від алкоголю, сигарет, наркотиків або просто маєте потребу в раді, варто скористатися допомогою фахівців Центру Гіпнозу и психотерапії в Києві, які допоможуть впоратися з проблемами широкого спектру станів, псіхічніх розладів, за допомогою сеансу гіпнотерапії. Певний ефект  вам принесе сеанс гіпнотерапії, який дозволить вам повністю позбутися від емоційної проблеми, нав'язливих думок або несприятливих звичок або зменшити їх. У сеансах використовуються вербальні прийоми, засновані на розслабленні та вільному диханні.

Так що ж таке гіпнотерапія?

Гіпнотерапія - це вид психотерапії, в якій використовуються гіпнотичні техніки. Отже, це психотерапевтичний процес, в якому використовується гіпноз. Гіпнотерапія - це метод терапії, заснований на активній співпраці з фахівцем, завдання якого - вміло проводити терапію таким чином, щоб дозволити подолати блокування та обмеження, що виникають в конкретному контексті повсякденних ситуацій. Сеанси гіпнозу проходять в гіпнотичному трансі - це допоможе вам зосередитися на своєму внутрішньому «я», щоб ви могли ще глибше проникнути в справжні причини своїх проблем.

Психотерапія, заснована на гіпнозі, може використовуватися при лікуванні різних типів психічних розладів, від розладів, пов'язаних зі стресом і тривожними розладами, до депресивних розладів.

Проблеми, які можна вирішити за допомогою гіпнотерапії:

  • Емоційні розлади. Ірраціональні страхи і фобії, які порушують спокій вашого тіла і розуму.
  • Нав'язливі думки. Внутрішня напруга, яка викликає негативні думки, викликаючи стрес і дискомфорт.
  • Депресія. Пригнічені емоції або їх відсутність, що не дозволяють радіти життю.
  • Проблеми зі сном. Захворювання, які заважають вам заснути і прокинутися повним енергії!

Завдяки сеансам гіпнотерапії, ви позбудьтеся від розумових блокувань, зможете усунути емоційну проблему, знімите внутрішню напругу і навчитеся краще справлятися зі стресом. У вас з'явитися впевненість у собі, відновиться контроль над своїми емоціями і думками. Скористайтеся послугами Центру Гіпнозу и психотерапії в Києві і живіть вільно і без обмежень!