Вечірня мода схильна до змін так само, як і вся інша. Однак існують і класичні канони, які залишаються актуальними протягом останніх ста років незалежно від політичних чи культурних подій на міжнародній арені. До них відносяться:

  •  довжина вечірньої сукні в підлогу,
  •  відкрита спина,
  •  глибоке декольте,
  •  американська пройма і інші.

Вигідно придбати красиві вечірні сукні ви можете прямо зараз на сайті салону “OKSANA MUKHA”!

Mukha Oksana Teodorivna

Багатошарові пишні спідниці і туго схоплена талія як не можна краще акцентують увагу на жіночності. Ці розкішні жіночі сукні завжди були в тренді і залишаються на піку популярності донині. Для любительок романтичних образів прийнятні волани, рюші і мережива. Більшість елегантних леді віддають перевагу стриманій архітектурі, облягаючому фасону і мінімальному декору.

Весільні сукні Оксана Муха в широкому асортименті представлені на сайті oksana-mukha.com!

Демократичний поступ привів до того, що сьогодні відсутні суворі вимоги до стилю вечірніх суконь, вечірній дрес-код став набагато м'якшим і гнучкішим. Кожна світська левиця має право вибрати вечірнє вбрання для торжества по своєму смаку, дотримуючись лише основних критеріїв такого. Правильно вибрана вечірня сукня має відіграти свою роль - підкреслити природну чарівність своєї господині, приховати все зайве і показати все найкраще.

Тут можна вигідно придбати весільні сукні оптом!

Для вечірніх суконь підходять тільки дорогі тканини і багатий декор.

Типи вечірніх суконь

Урочисті туалети класифікуються за довжиною (максі і міді) і мають кілька різновидів.

Коктейльні сукні - призначені для відвідування вернісажів, театрів, званих вечерь. Можна надіти таке плаття на Новий рік, на корпоративну або дружню вечірку. Як правило, мають довжину до середини коліна або трохи нижче без коміра і рукавів.

Вечірні сукні - це плаття з багатих тканин завдовжки в підлогу, які надягають виключно на вечірні заходи. Їм притаманний дорогий декор ручної роботи.

Весільні сукні - вечірні сукні для проведення церемонії одруження.

Головні правила вибору вечірньої сукні

Вибираючи вечірню сукню, відштовхуйтесь від рівня заходу, який збираєтеся відвідати. Для великосвітських раутів і дипломатичних прийомів встановлений більш жорсткий дрес-код типу white-tie. Жінки одягаються у вечірні сукні найвищого класу і надягають тільки справжні коштовності, хутра і класичні туфлі-човники на високих підборах.