Сучасна шафа в спальні - не просто вмістилище різних предметів і одягу, а й важливий естетичний компонент. Шафа повинна включати в себе багато речей, бути функціональною і ергономічною. Нижче ви дізнаєтеся, якими бувають сучасні шафи в спальню.

Спальня - традиційне місце для розслаблення. Надлишок предметів тут аж ніяк не сприяє відпочинку і навіть може заважати нормальному сну. Тому грамотно облаштована спальня в сучасному стилі з шафою не просто допоможе вмістити безліч речей, але і візуально облагородить приміщення, створить затишок, забезпечить порядок.

Сучасні шафи в спальню

З позиції естетики і прагматичності шафа - один з головних елементів. Вона повинна вміщати в себе безліч речей і бути комфортною у використанні, органічно вписуватися в простір кімнати. Сучасні шафи в спальню з точки зору виробників відрізняються своїми конструктивними характеристиками. А декоративна зовнішня сторона більше важлива для дизайнерів.

При підборі шафи потрібно врахувати:

  • розміри спальні;
  • інтер'єр приміщення;
  • заповнення шафи;
  • матеріал виготовлення інших меблів;
  • варіант відкриття шафи, а також сам механізм.

Ці складові при підборі обов'язково потрібно мати на увазі, адже вони і визначають обирану модель. Якщо кімната відрізняється невеликими габаритами, доречно буде помістити в неї вузьку шафу, але при цьому вона може бути дуже високою. Можна підібрати і меблеві набори, щоб заощадити місце. Велике ж приміщення можна облаштувати за допомогою різних моделей.

Види сучасних шаф в спальню

Виробники на сьогодні пропонують досить значний перелік типів шаф - всі вони характеризуються як плюсами, так і мінусами. Правильний вибір має на увазі повне вивчення параметрів моделі, що сподобалася, особливо слід звернути увагу на мінуси.

Вбудовані моделі. Виглядають дуже акуратно і вишукано, оскільки є не окремим меблевим компонентом, а частиною інтер'єру, який саме вбудований в стіну, тобто потребує формування особливої  ніші.

Прихований тип. Це один з видів вбудованих моделей. Головна відмінність такої продукції - зовнішній вигляд дверей. Сучасні рішення виконуються в нейтральних тонах, щоб гармонійно поєднуватися зі стінами, внутрішньою обробкою. При цьому двері, в порівнянні з відтінком стін, не повинні виділятися.

Корпусні шафи. Це один з найпоширеніших і звичних типів. Володіючи деякою громіздкістю в порівнянні з вбудованим рішенням тавідрізняються чітким каркасом. Фактично будь-які меблі, що складається з набору щитів з дерева, МДФ або інших матеріалів, відноситься до корпусних.