Керамічна плитка – це один з найбільш затребуваних матеріалів для обробки житлових приміщень. Вона представлена ​​у величезній різноманітності, буває різних відтінків, розмірів і фактур. Особливим попитом користується плитка торгової марки Опочно, при цьому для кожної колекції характерний свій унікальний дизайн і стилістичне наповнення.

Завдяки застосуванню новітніх технологій і високоякісних матеріалів, керамічна плитка цього бренду характеризується бездоганною якістю, довговічністю, оригінальністю і естетичністю. Вона представлена в різних стилях: класика, модерн, вінтаж, мінімалізм, романтик та ін.

Головні переваги керамічної плитки

До основних переваг цього популярного оздоблювального матеріалу відноситься наступне:

  • міцність;

  • зносостійкість;

  • тривалий термін служби;

  • стійкість до вологи і агресивних речовин;

  • велика різноманітність відтінків, фактур, розмірів;

  • простий догляд;

  • вогнестійкість;

  • естетично привабливий зовнішній вигляд.

Міцність облицювальної плитки безпосередньо залежить від її товщини, щільності та вологопоглинання. Ще однією перевагою є екологічна безпека і нешкідливість для здоров'я людей, тому її дозволено використовувати практично повсюди.

Використання керамічної плитки дозволяє створювати оригінальний дизайн в будь-якому приміщенні і втілювати в реальність сміливі задуми сучасних дизайнерів. Перейшовши за посиланням https://www.opoczno.com.ua/offer-search/, можна підібрати відповідну продукцію, з огляду на цільове використання і експлуатаційні властивості плиткового матеріалу.

Застосування керамічної плитки на кухні і в санвузлі

Найчастіше облицювальна плитка застосовується для обробки санвузлів. Як правило, це невелике приміщення, тому важливо підібрати тон і розмір, який візуально б збільшив простір.

Для цього оптимально підходять світлі тони і дрібний малюнок. Плитка для оздоблення стін і підлоги повинна бути з однієї колекції, в цьому випадку обробка буде виглядати гармонійно і стильно.

Кераміка також затребувана на кухні для обробки підлоги і кухонного фартуха. Це пояснюється тим, що вона не боїться вологи, перепадів температур, хімічно агресивних миючих речовин.

Для кухні рекомендується купувати плитку з матовою глянцевою поверхнею, так як за рельєфною складніше доглядати. Останнім часом кераміка все частіше використовується для обробки і інших житлових приміщень. За рахунок великої різноманітності фактур і палітри кольорів підібрати матеріал не складе труднощів.

В результаті можна створити оригінальний інтер'єр в різному стилі, починаючи від сучасного, і закінчуючи неокласикою. До вибору матеріалу слід поставитися відповідально, звертати увагу не тільки на бренд і вартість, а й цільове призначення.

Кераміка може замінити шпалери, штукатурку і покриття для підлоги, підкреслюючи статус і смак власників будинку. Головне, щоб вона поєднувалася з іншими оздоблювальними матеріалами і загальним оформленням інтер'єру.