Безцінним скарбом кожної людини являється саме її здоров'я. Адже, погодьтеся, нічого не приносить задоволення якщо стан твого здоров'я далекий від ідеального. Коли постійно по незрозумілий тобі причині турбує головний біль, нудота, роздратування, висип чи будь-який інший неприємний симптом, хіба ж захочеться сповна насолоджуватися та радіти життю?! Ось чому так важливо вчасно реагувати на тривожні сигнали організму, ні в якому разі не ігнорувати їх, й терміново звертатися за кваліфікованою консультацією до лікаря.

Чи обов'язково одразу звертатися на особистий прийом?

Звичайно ж ні. Для того аби отримати консультацію лікаря зовсім не обов'язково одразу їхати в клініку. Для початку на всі ваші запитання може дати відповіді лікар онлайн. Сьогодні пропонуємо вашій увазі сучасний сервіс Web Portal Polyclinika, де кожен охочий при потребі може звернутися до такої послуги як онлайн-консультація. Це дуже зручна допомога не виходячи з дому.

Консультують тут кваліфіковані лікарі з багаторічним успішним досвідом роботи. Саме тому можна не турбуватися про коректність відповідей та призначень. У випадку якщо консультації в режимі он-лайн вам просто недостатньо або ж лікар порадив вам звернутися на особистий прийом, за допомогою сервісу також можна знайти найближчу до вас сучасну клініку та лікаря до якого ви безпосередньо бажаєте потрапити на прийом.

Зверніть увагу!

Сервіс не може замінити особистий похід до лікаря, проте він допомагає вам розібратися з основними турбуючими вас питаннями. Крім того, він також допомагає зрозуміти чи потрібно вам у конкретному випадку обов’язково звертатися до лікаря на особистий прийом.