Імпорт товарів з Туреччини - одне з найбільш економічно вигідних напрямків зовнішньоекономічної діяльності українських підприємців і компаній. Швидко розвивається турецька економіка стала виходу безлічі місцевих підприємств на міжнародний рівень, створивши широкі можливості для торгівлі. Важливо лише грамотно підійти до логістики і організації вантажоперевезень. Саме тому Вам знадобиться допомога такого партнера, як компанія «УкрВіпСервіс», яка пропонує свої професійні послуги з доставки та розмитнення вантажів з Туреччини абсолютно будь-якого типу: знаменитий текстиль, побутову хімію, одяг, товари продовольчої групи на досить вигідних умовах. Детальніше -  https://www.uvs.in.ua/dostavka-gruzov-iz-turcii/

Навіщо потрібна допомога експертів при доставці вантажів з Туреччини

Компанія «УкрВіпСервіс», володіючи цілим штатом компетентних співробітників, бере на себе всі клопоти клієнтів, звільняючи час працівників Вашої компанії на більш важливі завдання. Виконуючи доставку вантажів з Туреччини замість Вас, ми оформляємо, перевіряємо і контролюємо видачу необхідної документації, виконуємо навантаження вантажу в Туреччині, підбираємо оптимальний маршрут, допомагаємо швидко пройти митний огляд, при необхідності пропонуємо послуги тимчасового зберігання на наших складах, допомагаючи уникнути митних витрат.

Морські перевезення вантажів з Туреччини: багаторічна практика і економічність

Вигідне географічне положення Туреччини щодо України послужило неймовірного розвитку морських перевезень. За сьогоднішній день контейнерні перевезення з Туреччини морським шляхом залишаються найбільш вигідним способом доставки вантажів, а з огляду на близькість морських кордонів - не таким тривалим, як при торгівлі з іншими країнами (вантаж можна отримати в деяких випадках вже за 7-8 днів). По прибуттю вантажу в порт Одеси ми транспортуємо його в будь-яку точку України автомобільними дорогами.

Автоперевезення вантажів з Туреччини

Співпраця з кращими вантажоперевізниками дозволило нам сформувати численний парк техніки (рефрижератори, контейнеровози, автопоїзда, спеціальні вантажні автомобілі) для безпечного транспортування негабаритних, швидкопсувних, небезпечних вантажів.

Доставка збірних вантажів з Туреччини - спосіб заощадити на вантажоперевезеннях

Імпорт малогабаритних вантажів може стати занадто дорогою послугою для Вашого підприємства, що знижує ліквідність завезення іноземних товарів. Ми практикуємо доставку збірних вантажів з Туреччини за допомогою грамотної консолідації - об'єднанням малогабаритних вантажів різних замовників в одному контейнері або фурі. Таким чином, Вам не доведеться оплачувати транспорт повністю, що серйозно зменшує вартість доставки вантажу з Туреччини.

Вигідний партнер

«УкрВіпСервіс» є партнером для десятків українських компаній, зацікавлених в систематичних вантажоперевезеннях вантажів через кордони. Ми налагоджуємо комунікацію по проходженні митного контролю, беремо на себе завдання по отриманню необхідних дозволів і передаємо готову документацію. Залежно від того, які вимоги по доставки та розмитнення вантажів з Туреччини ставляться перед компанією, клієнту пропонується найбільш оптимальний спосіб транспортування: морем, авіарейсом, автомобілем. Така гнучкість при роботі з клієнтами дозволяє нам завжди розвиватися і пропонувати найбільш вигідний і якісний сервіс.