Сходи – найважливіша частина ґанку. Тому при виготовленні ганку їм слід приділити особливу увагу. По-перше, потрібно правильно зробити розрахунок висоти, глибини і довжини ступенів, а по-друге, вибрати найбільш підходящий матеріал для їх облицювання. Від цього буде залежати зручність пересування по ґанку. Про те, як зробити сходи на горище купити львів (http://ganok.com.ua/drabyny-na-horyshche/) та сходинки на ганок своїми руками ми поговоримо в цій статті. Також у всіх подробицях розберемося зі способами їх оформлення.

Розрахунок вуличної драбинки

Кількість ступенів в сходах може бути самим різним. Цей параметр залежить від висоти маршу, а також його нахилу. Важливо постаратися гіпсокартонні системи купити (http://ganok.com.ua/gipsokartonna-sistema/) та зробити розрахунок таким чином, щоб ганок вийшов, як можна більш зручним і безпечним. Наприклад, таким:

  • Дерев'яні сходи на ґанку.

  • Облицювання східців ганку плиткою.

  • Напівкруглий ганок з плиткою на сходинках.

  • Бетонні сходинки ганку будинку.

  • Мармурові сходинки ганку.

Як розрахувати висоту ганку

Розрахунок ступенів для ганку починається з визначення його висоти. Для цього просто вимірюється відстань від порога двері до поверхні ґрунту (тобто висота цоколя фундаменту). Від отриманого результату треба відняти три сантиметри. Особливо це важливо в тому випадку, якщо вхідні двері в будинку зроблені з деревини. Справа в тому, що ці будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/) при підвищенні вологості повітря трохи розбухають. Тому при занадто високому розташуванні майданчика ганку, полотно почне просто за нього зачіпати і двері перестануть закриватися.

Після того, як висота ганку буде виміряна, потрібно визначитися з кутом нахилу маршу. Важливо: згідно з нормативами, ухил сходів житлового будинку не може бути більше 45-50 градусів. Оптимальним же параметром вважається 22-37 градусів. Найбільш зручним в житловому будинку буде ґанок з кутом нахилу до 45 градусів.