Ремонт квартир під ключ є надзвичайно популярною практикою не тільки у Львові, але і у всьому світі. Особливо враховуючи що більшість людей обирають цей спосіб зробити свій дім привабливим завдяки значній економії часу. Особливо це стосується жителів великих міст, які просто не можуть собі дозволити витрачати час на пошуки професіоналів, які будуть виконувати роботи на кожному з етапів. І у цьому плані у ремонту під ключ відсутні значні недоліки, тому вигоди звернення до професіоналів очевидні. Головне, що з власників нерухомості знімаються практично всі обов’язки, які прив’язували їх до квартири на час, коли у ній виконувався ремонт. Сьогодні ви можете спокійно займатись своїми справами без страху, що за вашої відсутності робітники зроблять щось не так.

Все що потрібно буде зробити – укласти контракт з фірмою, прописавши у ньому те, який саме результат ви хотіли б отримати. Так ремонт під ключ дозволить мінімально брати участь в проведенні самих робіт. Нюанси обговорюються на початковому етапі, коли на об'єкт виїжджає фахівець для розрахування вартості роботи. До того ж клієнт може практично одразу ознайомитись з тим, який перелік робіт буде проведений, а також дізнатись, якою буде їх вартість. Тобто людина зможе визначити, чи зможе фінансово витягнути роботу.

Що в входить в повний ремонт квартири під ключ

Оскільки ми почали говорити про ціни ремонту під ключ, потрібно визначити що включає в себе така робота, оскільки процес довготривалий та розрахований на декілька етапів. Тому розглянемо кожен етап по черзі:

  • Демонтаж непотрібних, старих конструкцій. Це логічний крок, адже для того щоб почати щось нове, потрібно позбутись застарілого. Наприклад, старі двері, вікна, деталі каналізації та інших комунікацій. Після того як демонтаж відбувся, з приміщення вивозиться сміття. Це звільняє територію для проведення основних робіт. Хоча залежно від ситуації, демонтаж виступає лише частиною основних робіт і не виводиться в стан одного з етапів трудового процесу.
  • Встановлення нових комунікацій та демонтованих деталей. Це потрібно зробити як можна швидше, щоб приміщення було придатне до комфортного перебування у ньому людей. Наприклад, без електрики працювати дуже складно, адже більшість інструментів працюють саме завдяки їй. А встановлення проводки стає практично неможливим після виконання основних робіт. Особливо, якщо хочеться, щоб дроти були непомітними. Без вікон також обійтись доволі складно, особливо в холодну пору року, тому їх встановлюють в першу чергу.
  • Чорнова обробка всіх поверхонь. У тому числі стін, стелі, підлоги. Працівники виконують оштукатурювання, вирівнювання поверхонь.
  • Чистова обробка. Тобто, фарбування стін і укладання лінолеуму.

Особливість ремонту під ключ – наявність етапу складання проекту, а за необхідності, послуги дизайнера. Співпраця з дизайнером відбувається на початковому етапі роботи. Саме дизайнер займається складанням проекту, щоб замовник міг побачити, як буде виглядати квартира після ремонту. Ця частина співпраці значно спрощує роботу компанії, оскільки допомагає уникнути більшості проблем пов’язаних з плануванням.

Від чого залежить ціна ремонту квартири під ключ

Окрім затраченого на ремонт часу клієнтів закономірно буде цікавити вартість роботи. Вартість багато у чому буде залежати від репутації компанії, спеціалісти якої виконують роботу, але головний критерій на який потрібно орієнтуватись – стан приміщення. Чим менше підготовки, тим дешевше обійдеться ремонт.

Наприклад, дешевше зробити ремонт під ключ у квартирі, яка знаходиться в пристойному стані. Тобто не потребує заміни інженерних комунікацій. Це не тільки істотно скорочує витрати на проведення робіт, але і економить витрачений на них час. Але не останню роль грає репутація компанії, яка буде займатись ремонтом. Відгуки про неї можуть значно збільшити ціну. Чим відоміша компанія з хорошим рейтингом, тим дорожче будуть коштувати її послуги. Але зазвичай такі витрати себе окуплять, оскільки всі роботи будуть виконані на високому рівні.