Цілих 70 відсотків людського організму - це вода, тому її недолік в короткі терміни шкодить здоров'ю. Для сильного зневоднення досить втратити лише 1/5 води з організму. Відсутність гідратації може привести до смерті. Вода виконує численні функції в нашому організмі. Її основні завдання: видалення відходів і транспортування поживних речовин. Але на цьому роль води не закінчується. Щоб поліпшити самопочуття - замовляйте натуральну артезіанську воду Хвиля Здоров’я.

Найважливіші переваги води

Вода надає ключовий вплив на температуру тіла і численні біохімічні процеси в організмі людини. Споживаючи її в належних кількостях, ми створюємо оптимальні умови для функціонування окремих органів.

Питна вода також має інші переваги для здоров'я. Це:

1.зволоження тіла і ефективне угамування спраги,

2.поліпшення обміну речовин,

3.очищення організму від шлаків та інших шкідливих речовин,

4.зниження апетиту (вода «обманює» легкий голод),

5.підтримка правильного pH клітин організму,

6.гарний зовнішній вигляд шкіри (вода зволожує і зміцнює шкіру),

7.поліпшення розумової працездатності і концентрації уваги (навіть невеликий недолік води на рівні 2% негативно позначається на процесі навчання),

8.охолодження тіла в спекотні дні або під час тренувань,

9.вливання енергії і готовності діяти,

10.зменшення головного болю, яка викликана недостатньою гідратацією тканин головного мозку,

11.запобігання болю в м'язах і суглобах, роблячи їх більш гнучкими,

12.захист від хвороб нирок або серця, раку, запорів і геморою,

13.допомога в збереженні вагітності - плід потребує правильного зволоженного середовища, в якому він розвивається.

Вода для краси

Здорова шкіра - безсумнівний атрибут краси. Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра була зволоженою, еластичною і вільної від недоліків, переконайтеся, що ваше тіло належним чином зволожено. Щодня випивайте не менше 1,5 л води. Переконайтеся, що це якісна вода, що містить багато корисних для здоров'я і краси мінералів.

Вода - це напій з нейтральним смаком і без калорій, необхідний для правильного функціонування організму. Однак варто пам'ятати, що не всі її види однаково корисні для здоров'я і краси. Так звана ароматизована вода з додаванням підсолоджувачів - не найкращий вибір для людей, які хочуть схуднути або підтримувати свою вагу на потрібному рівні. Кращий варіант - звичайна мінеральна вода, яка не тільки додає калорій, але і покращує обмін речовин.