Для обміну валюти слід обирати перевірених партнерів, які здатні не лише запропонувати вам найбільш вигідній курс обміну, але й забезпечити безпеку ваших особистих даних. Можливість обміняти валюта курс Миколаєв пропонує саме наш сервіс. Довіра клієнтів та репутація компанії є для нас пріоритетами в роботі.  Тому проводячи операції разом з Обмінка24 ви можете не хвилюватися, що ваші персональні данні будуть передані третім особам або органам державної влади.

Послуги сервісу

Ми робимо все, щоб наш сервіс був не лише місцем для обміну, а й задовольняв всі ваші потреби, пов’язані з іноземними валютами. Тому спектр наших послуг охоплює декілька напрямків:

  • Безпосередньо обмін валют – ви можете знайти в наших обмінниках не лише широко використовувані валюти – долар, євро чи рубль, а й менш популярні – юань, франк, фунт;
  • Приймаємо зношені купюрі – якими б міцними не робили купюри, але вони все одно з часом можуть псуватися. Ми пропонуємо вам можливість обміняти зношені банкноти не втрачаючи при цьому на їх вартості;
  • Перекази по Україні. Якщо вам потрібно перевести кошті рідним чи знайомим по території Украйни ви також маєте можливість зробити це за допомогою нашого сервісу;
  • Супровід готівкових угод при купівлі та продажу квартири чи автомобіля. Якщо при оформленні угоди ви маєте певні сумніви в вірності розрахунку, то ми завжди готові вам допомогти перевірити справжність банкнот, здійснити перерахунок та конвертацію по оптовому курсу, доставити необхідну суму за вказаною вами адресом.
  • Вигідний курс. Наша компаній не заробляє за коливаннях курсу валюти, тому маємо можливість пропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні умови для обміну;
  • Фіксація курсу. Ви маєте можливість відслідковувати курс онлайн на сайті та обравши найбільш вигідній залишайте заявку на потрібну вам суму і протягом години ви можете забрати ці кошти по зафіксованому для вас курсові.
  • Безпека. Ми гарантуємо вам повну безпеку під час обміну валюти та при необхідності пропонуємо супровід клієнта до машини.
  • Знижки та акції. Наші постійні клієнти мають можливість обмінювати валюту по спеціальному курсу та приймати участь у різних акційних пропозиціях.

Обираючи для обміну валюти в Миколаєві сервіс Обмінка 24 ви маєте можливість зручно та безпечно обміняти кошти за найвигіднішим курсом. Кваліфіковані менеджери завжди готові відповісти вам на всі виникаючі питання щодо курсу чи операції обміну.