Настільні ігри полюбилися багатьом. У них грають як великими компаніями, так і парами. Для двох можна підібрати не тільки пікантні розваги, а й непогані стратегії та інші жанри. Ігри від цього не стануть нуднішими, а ви зможете урізноманітнити дозвілля та провести час разом за хорошою настілкою.

Як вибрати

Ігри для двох повинні бути цікавими й захоплювальними. Перш ніж купити, подумайте, у який час і де ви плануєте в них грати. Від цих критеріїв багато що залежить, і до них потрібно поставитися з усією відповідальністю. Великі ігри не підійдуть для дороги, і в такому разі краще віддавати перевагу компактним мініатюрам.

Ще один критерій, який варто врахувати при виборі, – це час, необхідний на гру. Є короткі настолки, є довгі, тривалістю до 3 годин. Важливо мати у своєму розпорядженні необхідний ресурс, оскільки гру на середині закінчувати нецікаво. Якщо все ж ви хочете виділити час для подібного дозвілля, краще звернути увагу на «Мертвий сезон», «Перехрестя», «Жах Аркхем», оскільки вони тривалі й захоплювальні. «Дженга», «Еківокі», «Каркассон» не менш цікаві, але на них потрібно менше часу.

Атмосфера також має значення. Важливо, щоб вам двом було комфортно грати. Тому ігри настільні потрібно вибирати разом, враховуючи побажання кожного.

Наступний критерій – якість видання. Непродуманий дизайн, недопрацьований сюжет і фішки з не дуже хороших матеріалів точно не викличуть позитивних емоцій.

У які ігри можна грати удвох

З усього розмаїття для спільного дозвілля рекомендуємо вибрати такі настолки:

  • «Печворк». Дуже атмосферна, цікава, незвичайна й барвиста. Суть у тому, що потрібно зшити ковдру з клаптів. Усе це відбувається без ниток і голок, із застосуванням картонних жетонів різноманітних форм. Гра не перестає дивувати, тому ніколи не набридне;
  • «Містер Джек». Сюжет занурює у світ детективів, погонь і злочинців. Можна грати в декількох містах (залежить від версії). Перед початком партії потрібно визначитися, хто у якій ролі планує бути, та змішати жетони, докази, щоб включитися у процес. У грі 8 раундів, і всі вони непередбачувані й дуже цікаві;
  • «Каркассон». Тут потрібно не тільки будувати карту, але й заробляти за це бали. На початку є тільки стартовий квадратик. Потім із кожним ходом їх число буде збільшуватися й розширювати територію. Процес захоплює з перших хвилин, і від гри неможливо відірватися;
  • «Фанти 18+». Допоможе зробити будні ще яскравішими, а вечори – романтичнішими.

Звичайно, це далеко не весь перелік, а лише найпопулярніші гри для пар, завдяки яким вони можуть урізноманітнити своє спілкування та добре провести час.