Вибір та монтаж міжкімнатних дверей – це одна з завершальних справ при ремонті або будуванні будинку або квартири. Завдяки їм інтер'єр помешкання стає більш теплим та комфортним. Двері повинні бути в тому ж стилі, що і кімната. Справа не лише в кольорі та візерунку, але й в матеріалі виготовлення. Великий вибір вхідних та міжкімнатних дверей пропонує інтернет магазин дверей та підлоги «Альберо». Міжкімнатні двері з коробкою мають бути виконані з міцного матеріалу, щоб вони прослужили довгі роки. Тому в асортименті магазину багато моделей дверей з різноманітних матеріалів.

Види міжкімнатних дверей

Виготовляються з багатьох матеріалів. Найбільшою популярністю користуються дошки з дерева та МДФ. Якість дверей залежить від матеріалу, з якого вони зроблені, тобто й від ціни. Найдешевші будуть дуже легкими та, отже, легко пошкоджуваними. Оброблені винирами, вони швидко псуються, особливо у будинках з дітьми та домашніми тваринами.

Міжкімнатні дерев'яні двері

Мають безліч переваг. Передусім, вони надзвичайно міцні. Завдяки міцності матеріалу дерев'яні міжкімнатні двері можуть служити багато років. Проте варто захистити їх відповідним просоченням. Що важливо, дерев'яні міжкімнатні двері забезпечують відмінну звукоізоляцію. Вони точно підійдуть для дитячих кімнат або спалень.
Найбільший недолік дерев'яних
дверей - це їх ціна. Вона коливається від декількох сотень до декількох тисяч гривень. Вартість дверей залежить від породи дерева, з якої вони зроблені, й від того, чи треба декорувати стулки.

Міжкімнатні двері з МДФ або ХДФ

Вони легкі та дешеві, але легко ушкоджуються. У офісі або гаражі варто встановити акустичні міжкімнатні двері (чи звуконепроникні). Вони спеціально посилені та забезпечені прокладеннями, щоб звук не поширювався по будинку.
Внутрішні акустичні двері з картонним стільниковим наповненням можуть не виправдати очікувань домочадців. По-перше, вони не шумо
ізолюють інтер'єр, а по-друге, часто ушкоджуються біля петель. Внутрішні звукоізоляційні двері набагато ефективніші, коли ізоляційний шар зроблений з ДСП або пенополіуретана.

Скляні

Ідеально підходять до інтер'єру в стилі рустик, лофт або скандинавському стилі. Усупереч зовнішньому вигляду вони міцні й довговічні. Внутрішні скляні двері виготовлені з загартованого скла, наклеєного на плівку. Це означає, що навіть при ушкодженні маленькі шматочки скла не розіб'ються, а утворюють так звану павутину.