Для ефективного і безболісного лікування варикозної хвороби сьогодні використовуються малоінвазивні методики. Вони дозволяють без болю та дискомфорту усунути візуальну проблему й причину захворювання. Для лікування застосовується лазерна коагуляція, яка виконується під строгим контролем УЗД-апарату.

Процедуру проводить успішний судинний хірург Барабой Костянтин Вікторович, у якого великий досвід в області флебології. Він проходив практику за кордоном і спеціалізується на лікуванні варикозу, використовуючи інноваційні методики. За посиланням  https://flebolog.ua/ua/poslugi/likuvannya-varikozu/   можна докладніше дізнатися про лікування варикозу та записатися на консультацію до фахівця.

Причини розвитку варикозу

Однією з головних причин розвитку варикозу є порушення клапанного апарату вен. До розвитку захворювання призводять й інші супутні фактори. До них відноситься:

  • спадкова схильність;
  • період вагітності;
  • вік;
  • підвищений тиск;
  • надмірні постійні фізичні навантаження;
  • нездоровий спосіб життя;
  • статичні порушення стопи;
  • ожиріння;
  • тромбоз глибоких вен.

На перших стадіях варикозу пацієнт відчуває важкість у ногах, з'являється набряклість і з часом розширюються вени. Щоб усунути цей дефект слід звернутися за медичною допомогою до флеболога.

Особливості лазерної коагуляції

Для лікування варикозу нижніх кінцівок використовується малоінвазивна методика - лазерна коагуляція або ЕВЛК. Детальніше про процедуру можна дізнатися на сайті медичного центру https://flebolog.ua/ua/poslugi/skleroterapiya/, де представлена ​​інформація про переваги методики, показання й особливості підготовки.

За допомогою лазера виконується склеювання внутрішніх стінок судин під впливом високої температури. На відміну від класичного хірургічного втручання ЕВЛК проводиться в амбулаторних умовах під місцевою анестезією.

Тому не потрібна госпіталізація, і після лазерної коагуляції пацієнт повертається додому. Головними перевагами цього способу лікування варикозу є безпека, безболісність, відсутність глибоких розрізів м'яких тканин, скорочений період відновлення і косметичний ефект.

Записатися на консультацію до судинного хірурга можна на сайті https://flebolog.ua/ua/, де представлена ​​детальна інформація про малоінвазивні методики лікування варикозної хвороби.

Перед процедурою не потрібна особлива підготовка, досить пройти стандартне обстеження. Пацієнт повинен здати загальний і біохімічний аналіз крові, кардіограму, тест на ВІЛ, гепатит В і С, коагулограму при необхідності. 

Після лазерної коагуляції надягають компресійні панчохи. Слід ознайомитися з протипоказаннями, серед яких серцева та дихальна недостатність, період вагітності, інфекційні захворювання, тромбофілія та ін. Використання сучасного лазерного обладнання дозволяє знизити ризик ускладнень і травматизму.