Для всіх, хто шукає якісні та стильні двері під замовлення Львів відкриває безліч цікавих пропозицій. Для досягнення ідеального результату придбати двері краще після того, як власник вже визначився з загальним стилем кімнати, але не після завершення ремонту! Від кольору дверного полотна залежить відтінок плінтусів та лиштви, а від особливостей дверної конструкції – алгоритм підготовки стін.

Сучасні виробники пропонують оригінальні варіанти дверей для будь-якого стилю: https://mark-lviv.com.ua/uk/dveri/. Ціна теж варіюється в широкому діапазоні, завдяки чому кожен може придбати стильну «обновку» для своєї оселі.

Види дверей та їх особливості

В залежності від технології виготовлення виділяють 5 основних видів дверей:

  • Шпоновані – виробляють з листів шпону (натурального та штучного), які покривають плиту ДСП. Можуть доповнюватися скляними, вітражними та дзеркальними вставками. Приваблюють солідним виглядом та довговічністю. Мають велику вагу, без спеціальної обробки вразливі до вологи.

  • Щитові – моделі на основі дерев’яного каркасу, який зовні обшитий МДФ плитами (простір між шарами заповнюють ізоляційним матеріалом). Для декорування використовують ПВХ плівку, шпонування або ж ламінування. Такі двері часто оздоблюються скляними вставками. Мають привабливу вартість та невелику вагу, на ринку присутні у найрізноманітнішому оформленні.

  • Тафльовані – фільончасті двері на основі дерев’яного каркасу. Характерна ознака – наявність спеціальних дощечок-фільонок, які з’єднані за принципом шип-паз. Видиму раму виготовляють з клеєного брусу, пластику або фанери. Серед переваг фільончастих дверей – значна міцність та доступна ціна.

  • Збірні – двері на основі металевого каркасу та внутрішньої вставки з МДФ або пластику. Можуть оздоблюватися склом, вітражами. Серед переваг – вишуканий вигляд та великий асортимент, серед недоліків – низька здатність шумопоглинання.

  • З масиву дерева – у сучасних приміщеннях використовуються досить рідко. Це – витончена класика жанру, втілення розкоші та натуральності. Полотно приваблює міцністю та зносостійкістю, гідним рівнем захисту від шуму. До слабких сторін відносять велику ціну та значну вагу.

Для чого дверям паспорт?

Саме наявність паспорту є однією з ознак якісного товару. В цьому документі вказуються основні характеристики дверей, ознайомлення з якими допоможе вірно обрати потрібний варіант. Зазвичай у паспорті (супровідній інструкції до товару) зазначається основний та допоміжні матеріали, з яких виготовлене полотно і компанія-виробник. Тут же вказано комплектацію та основні експлуатаційні характеристики:

  • міцність

  • вагу

  • стійкість до механічних впливів

  • здатність до шумопоглинання

  • резистентність до ультрафіолетових променів

В супроводжуючій інструкції також зазначають правила догляду за виробом та застереження щодо умов експлуатації. Ще однією ознакою відповідальності та надійності виробника є надання гарантійних зобов’язань.

Пам’ятаючи ці нескладні поради, ви зможете придбати найкращі двері для своєї оселі, насолоджуватися їх якістю та красою довгі роки!