Вікна, які оформлені зі смаком, не тільки привертають увагу, але й стають оригінальним акцентом, у відповідності до кольору і форми доповнюють атмосферу затишком, елегантністю, вишуканістю, вносять зручність і комфорт. Якщо ви шукаєте штори у вітальню ціни яких є досить прийнятними, а якість – найвищою, звертайтесь в інтернет магазин «Ваш Інтер’єр».

Вам запропонують штори для вітальні у Львові на будь-який смак, з можливістю створення ексклюзивних дизайнерських варіантів. Фахівці студії «Ваш Інтер’єр» допоможуть обрати тканину та необхідні аксесуари, підберуть карнизи і інші елементи кріплення текстильних виробів. Якщо знадобиться, ви зможете замовити пошиття і навішування штор будь-якої складності «під ключ», з доставкою та монтажем систем управління конструкціями.

Різноманітність штор для вітальні

Виробники пропонують великий асортимент тканин, з яких виготовляють дизайнерські штори для вітальні, дитячої, кухні, робочого кабінету та інших кімнат. Також є різні дизайни штор, які підійдуть для сучасної вітальні. Ви можете замовити штори:

  • класичні, з легкими фіранками, щільними портьєрами, ламбрекенами;
  • прованс або кантрі з ніжними малюнками, однотонні;
  • австрійські та англійські з округлими збірками;
  • японські «в підлогу», що мають ексклюзивні кольори або тематичні малюнки;
  • модерн або лофт з модними фактурами тканин.

Також в студії «Ваш Інтер’єр» часто замовляють трендові римські штори, універсальні рулонні штори, оригінальні штори плісе.

Створення штор на замовлення

Для кожного клієнта доступна послуга створення дизайнерських штор від провідних фахівців галузі. Спеціалісти студії «Ваш Інтер’єр» приїжджають на об’єкт, пропонують кілька виграшних варіантів дизайну штор, роблять необхідні заміри і підрахунки, узгоджують з вами всі особливості замовлення – тканину, кольорову гаму, стиль, конструкцію кріплення, вартість розробки дизайну, пошиття, встановлення.

Особливості вибору штор для вітальні

В залежності від того, в якому стилі оформлений інтер’єр вітальні або в якому стилі планується оформлювати поверхні стін і підлоги, підбираються штори з відповідним дизайном. Додатково на вибір моделей фіранок впливають наступні фактори:

  • розмір і архітектурна форма віконних отворів;
  • сторона світу, на яку виходять вікна (чи потрібен підвищений захист від сонячних променів);
  • необхідність повного затемнення в пізні часи (щільність тканини);
  • необхідність в додатковій звукоізоляції;
  • бажання автоматизувати підйом/опускання конструкцій.

Як зробити замовлення на штори?

Для замовлення дизайну штор зв’яжіться з представниками студії «Ваш Інтер’єр» зручним способом, домовтесь про візит фахівців (якщо це потрібно). Зверніть увагу на можливість замовити не тільки штори, але й покривала, декоративні м’які подушки в єдиному дизайні, з високоякісних матеріалів. Доставка та монтаж штор виконується «під ключ». Є можливість відправлення виробів в міста України.