Втрата зубів є проблемою не лише естетичної, а й здоров’я. Одним з найбільш корисних методів заповнення порожнин у зубних рядах є імплантація. Ця форма лікування є не тільки надзвичайно ефективною, але і все більш доступною. У чому найбільші переваги, чи варто вибирати, чим обумовлена на імпланти ціна?

Що таке імплантація зубів?

Зубні імланти складаються з декількох елементів. Основна частина - титановий гвинт, який лікар вставляє в кістку. Його завдання - замінити корінь природного зуба, він стимулює регенерацію кісток і саме на ньому базується коронка. Титановий імплантат в процесі остеоінтеграції зростається з кісткою, що необхідно для того, щоб організм не прийняв гвинт за чужорідне тіло. Наступними елементами імплантату є з'єднувач і коронка - яка візуально замінює відсутній зуб. Встановлення імплантату не відбувається під час одного відвідування. Це процес, який починається з вкручування гвинта і закінчується надяганням коронки, і може зайняти до декількох місяців.

Чому варто заповнювати порожнини зубів?

Багато людей, як правило, ігнорують порожнини зубних рядів. Однак варто усвідомити, що будь-яка така втрата негативно впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на здоров’я. Відсутність зуба може призвести до того, що сусідні зуби, які залишились, поступово нахиляються в бік дефекту і навіть випадають. Одним з найбільш негативних наслідків відсутності зубів є потенційна втрата кісткової маси, що може ускладнити встановлення імплантатів у майбутньому. Час, коли настають негативні наслідки для здоров’я, дуже індивідуальний і залежить від конкретного випадку, але варто пам’ятати, що чим довше очікування, тим більші проблеми. Імплантат можна встановити через три місяці після видалення зуба.

Імплантація зубів - чи варто приймати рішення?

Відгуки щодо імплантації зубів - як від пацієнтів, так і від лікарів дуже хороші. Це пов’язано з тим, що вони є найбільш комплексним і зручним рішенням для поповнення зубних порожнин. Зубні імплантати, перш за все, довговічні та надійні. Зубні імплантати - це рішення, яке при належному догляді залишається у роті на все життя. Матеріали, що використовуються у виробництві імплантаційних агрегатів:

  • мають чудову якість,
  • не викликають алергічних реакцій.

На відміну від звичайних протезів, вони також здатні адекватно навантажувати кістку і тим самим запобігати процесу її втрати.

А які ще переваги зубних імплантатів? Пацієнти звертають увагу насамперед на їх функціональність. Імплантанти забезпечують великий комфорт як під час їжі, так і під час розмови. Естетичне питання також важливе. Імплантати можуть точно відтворювати природні зуби - не тільки за зовнішнім виглядом, але навіть за кольором. Також не можна не згадати, що зубні імплантати зручніші за звичайний протез. Додатковою перевагою є той факт, що встановлення імплантатів не вимагає шліфування решти зубів, як це відбувається, наприклад, у випадку таких рішень, як протезні мости.