Незалежно від того, що ви вирощуєте, вам, швидше за все, знадобляться засоби захисту рослин від хвороб. Фунгіциди - краще рішення, яке має лікувальну дію, знищуючи скупчення розмножуються грибів, а також володіють профілактичними властивостями. При регулярному використанні фунгіциди створюють захисний бар'єр, що обмежує доступ грибів всередину рослин, руйнуючи клітинну структуру зародків грибів. Купити препарати від хвороб рослин можна в інтернет магазині «Аптека садівника», де представлений великий вибір препаратів з докладним описом характеристик.

Правильно підібрана фунгицидная захист - один з найважливіших елементів, що визначають розмір і якість урожаю. Щоб виправдати очікування фермерів, ми пропонуємо фунгіциди з широким спектром дії, які використовуються для захисту сільськогосподарських, фруктових і овочевих культур.

Для чого потрібні фунгіциди?

Завдання фунгіцидів - знизити ризик захворювань, викликаних грибковими збудниками. Пропоновані фунгіциди використовуються також при протравленні насіння, забезпечуючи при цьому стійкість молодих сходів. Фунгіциди слід застосовувати в профілактичних цілях або при виявленні перших симптомів ураження грибком. Залежно від того, як діюча речовина діє на рослину, фунгіциди поділяються на:

  • Контактні фунгіциди  які діють на поверхні, де вони вступають в контакт з патогеном, запобігаючи проростання спор грибка.
  • Системні фунгіциди потрапляють всередину рослини, пригнічуючи патогенні процеси, викликані збудником хвороби. Вони також захищають ті частини рослин, де препарат не застосовувався.
  • Глибинні фунгіциди призначені для проникнення всередину рослин.

Цвіль, парша і сіра гниль - це лише деякі з грибкових захворювань, з якими ви можете зіткнутися в своєму саду. Щоб позбутися від них, скористайтеся засобами захисту рослин, зокрема фунгіцидами. По механізму дії фунгіциди поділяються на профілактичні, інтервенційні і руйнівні. Профілактична дія полягає в створенні захисного бар'єра, який перешкоджає проникненню збудників хвороб у тканини рослин. Інтервенційна дія фунгіцидів полягає в придушенні розвитку збудника захворювання, а руйнівна дія - в руйнуванні структури гриба разом зі спорами.

В інтернет магазині «Аптека садівника» вас чекають вигідні умови покупки, включаючи: великий вибір препаратів, вигідні ціни, доставка по країні.