Реформування освіти надає багато можливостей для сучасних школярів, зокрема дистанційне й змішане навчання, а також уроки в режимі онлайн. Сучасні школи, і державні, і приватні надають різні освітні послуги та й рівень освіти у школах різний тому варто розібратись в особливостях навчання кожної з них.

Існують онлайн школи в Україні, в яких поєднуються переваги дистанційного навчання з онлайн уроками, одна з таких – дистанційна школа Акцент. Якщо немає можливості або бажання прив’язуватись за часом до онлайн уроків, можна обрати формат дистанційного навчання (або екстернат) та в зручний час опановувати знання. При цьому пояснення вчителем навчального матеріалу завжди «під рукою»: весь навчальний матеріал розміщено на платформі Microsoft Teams, завантажується у телефон і у зручний час можна продивлятись відео уроки у записі та виконати тести.

За бажанням учнів та їхніх батьків в онлайн режимі можна відвідувати додаткові заняття, про які розповімо більш докладно. При цьому не обов’язково бути учнем школи Акцент – можливість займатись додатково є в учнів з різних шкіл з усіх куточків України, навіть за її межами.

 • Онлайн уроки з будь-якого предмета
  За бажанням обирається будь-який навчальний предмет для додаткового вивчення та у невеликих групах (до 5-ти учнів) один раз на тиждень в режимі онлайн наші вчителі проводять уроки. За такого підходу учні мають змогу розібрати з учителем складні та незрозумілі моменти, що допомагає їм краще засвоїти обрані предмети.

 • Підготовка до ДПА та ЗНО
  Заняття з підготовки до державної підсумкової атестації для учнів 9 класу та зовнішнього незалежного оцінювання для 11 класу розраховані на 8 місяців (з вересня по квітень). Проходять у режимі онлайн з періодичністю 1 раз на тиждень. Тривалість одного заняття 90 хвилин.

 • Німецька мова
  Заняття для учнів 5-11 класів як факультатив. Німецька мова вивчається з початкового рівня. Періодичність занять – 1 раз на тиждень тривалістю 60 хвилин у групах до 5 учнів.

 • «Математичні родзинки»
  Курс викладається протягом 10 місяців. Проводяться два додаткових курси з математики, один розроблений для учнів 4-6, другий – для учнів 7-9 класів. Протягом курсу детально відпрацьовуються теми з математики, які викликають в учнів найбільше утруднень із засвоєнням. Курс містить авторські відео презентації, онлайн уроки із розв’язуванням задач та домашні завдання і розрахований на учнів, у яких залишилися «прогалини» у розумінні певних тем з математики.

 • Імідж. Етикет. Для шляхетних українців
  Онлайн курс викладається протягом 10 місяців та розрахований на дітей різних вікових категорій: перша частина – для учнів 5-7 класів, друга – для 8-11 класів. Проводяться зустрічі один раз на тиждень тривалістю 1 година. Теми, які розглядаються у даному курсі: «Історія етикету», «Що таке імідж та його створення», «Культура та виховання - наскільки це важливо і чому», «Відвідування театру та інших світських заходів», «Поведінка у закладах харчування», «Дресс-код при відвідуванні різних заходів та закладів», «Теми-табу для обговорення в різних ситуаціях» та багато інших. Окремо приділяється увага створенню резюме та умінню підготуватись та вигідно подати себе при співбесіді.

 • Прикладне правознавство
  Онлайн курс викладається протягом 10 місяців. Метою даного курсу є формування в учнів уявлення про свої права та обов’язки, а також уміння відстоювати власні права. Розрахований на учнів 9-11 класів. Заняття проходять один раз на тиждень тривалістю – 1 година.

 • Критичне мислення як протидія маніпулюванню
  Онлайн курс викладається протягом 10 місяців. та розрахований на дітей різних вікових категорій: перша частина – для учнів 5-7 класів, друга – для 8-11 класів. Проводяться зустрічі один раз на тиждень тривалістю 1 година. Теми, які розглядаються у даному курсі: «Критика: конструктивна та деструктивна», «Відпрацювання навичок критичного мислення», «Успішність у спілкуванні», «Що таке успіх», «Лідер у своєму житті», «Як розпізнати маніпулятора», «Протидія маніпулюванню» та багато інших.

Більш детально ознайомитись із запропонованими курсами можна на сайті школи Акцент або зателефонувавши

akcent-school.com (098) 692 11 22 (093) 208 67 44 (050) 085 07 28