Періодичне підживлення рослин потрібне для того, щоб вони приносили добрий врожай та гарно виглядали.Для цього потрібно використовувати спеціальні рослинні добрива. Якщо дотримуватися декількох основних правил стосовно удобрення, то є ймовірність отримати добрі результати, які зберігаються довгий термін. Більш за те, водночас підвищується спротив рослин до різноманітних захворювань та шкідників. З цією метою потрібно використовувати лише професійні добрива. 

Як правильно обрати добрива?

При виборі добрив, краще віддати перевагу речовинам на мінеральній або органічній основі. В ідеалі, вони повинні містити такі речовини як азот, фосфор та калій. Азот сприяє росту рослин. Водночас, наявність фосфору укріплює корені та відповідає за рясне цвітіння. Якщо в добривах буде присутній калій, то рослини можуть належним чином утримувати воду і тим самим зростати.

Застосування добрив на основі цих мінералів, допомагає уникнути нестачі необхідних речовин. Таким чином, мінеральні добрива сприяють живленню рослин. Дострокову дію мають також органічні добрива. В ідеалі, підібрати добрива потрібно для кожного виду рослин окремо.

Коли потрібно вносити добрива?

Оптимальний період для удобрення рослин —  це час їх вегетації. Він розпочинається в лютому та закінчується в серпні. Якщо підживлювати рослини в інший термін, вони можуть належним чином не засвоїти використовувані добрива. Після того, як вегетативний період завершиться, потрібне застосування фосфорних та калійних добрив.

Їх ефект дещо відрізняється від звичайних мінеральних добрив:

  • Калій впливає на підвищення морозостійкості рослини;
  • Фосфорні добрива сприяють зміцненню кореневої системи.

Якщо застосовувати ці добрива одночасно, то будуть накопичуватись необхідні речовини. Тим самим ймовірність великого врожаю збільшується в декілька разів. Для того, щоб досягти такого ефекту, добрива потрібно підбирати правильно, з урахуванням всіх критеріїв.

Правильно підібрати професійні добрива пропонує інтернет-магазин “Новосад”. Придбати поживні речовини для рослин також можливо оптом. Це оптимальний варіант для того, щоб рослини були здоровими та принесли свої плоди. Асортимент продукції дуже великий, тому кожний садовод знайде те, що йому потрібно. Діють вигідні ціни на всю продукцію. Оформити покупку можна будь-яким зручним способом на вибір покупця.