В умовах жорсткої конкуренції мікрофінансовим організаціям доводиться постійно покращувати програму лояльності. Одним з найбільш ефективних способів залучення позичальників залишається кредит онлайн на карту в Україні під 0%. Нові клієнти можуть взяти гроші в борг, розв'язати фінансові питання та повернути кошти, заощадивши на оплаті послуг компанії.

Які особливості оформлення безвідсоткового кредиту

У більшості МФО нові позичальники можуть взяти гроші в кредит онлайн на картку практично без відсотків. Українське законодавство забороняє видачу безвідсоткових позик, тому компанії видають кошти під 0.01% на добу. Не зважаючи на наявність відсоткової ставки, переплата складе близько 50-100 грн.

Крім мінімальної процентної ставки, безкоштовні кредити онлайн на карту в Україні мають ряд інших переваг:

  • подача та розгляд заявок в будь-який час доби, незалежно від дня тижня;

  • видача грошових коштів на будь-які цілі, в тому числі придбання ліків, техніки, оплату навчання, ремонт квартири;

  • не потрібно надавати довідки для підтвердження наявності офіційного місця роботи та стабільного доходу;

  • ніякої поруки та застави цінних речей;

  • ніяких прихованих платежів та комісій;

  • дотримання принципу конфіденційності;

  • оперативна допомога від представників служби підтримки через онлайн-чат, телефон або електронну пошту.

З огляду на мінімальну відсоткову ставку, мікрофінансові організації встановлюють ліміти з видачі грошей у кредит онлайн на картку для нових клієнтів. Перший мікрокредит можна оформити на суму до 5000-7000 грн на термін до 7-15 днів. Коли клієнт виконає кредитні зобов'язання, компанія збільшить максимальну суму та терміни, при чому деякі фінустанови готові видати кредит на термін до 365 днів.

Де отримати кредит під 0.01% в Україні

На ринку мікрокредитування постійно з'являються нові мікрофінансові установи, через що позичальникам доводиться витрачати кілька годин на пошук підходящої компанії. Зазвичай людина переходить на сайт фінансової установи, створює особистий кабінет, проходить верифікацію, подає заявку та чекає на відповідь. Якщо прийшла відмова, позичальник переходить на інший сервіс та починає процедуру спочатку.

Заощадити час та сили допомагають платформи індивідуального підбору програм кредитування, наприклад, Groshman. Щоб оформити кредит онлайн на карту в Україні, потрібно пройти всього три етапи:

  1. Реєстрація. Для створення особистого кабінету введіть номер мобільного телефону, придумайте пароль. На наступній сторінці заповніть анкету позичальника.

  2. Верифікація. Для безпечного отримання грошей в кредит онлайн на картку додайте платіжні дані. Система заблокує 1 грн, відправить код, після введення якого розблокує кошти.

  3. Отримання кредиту. Коли знадобляться кошти, виберіть відповідні суму та терміни, відправте заявку. Система вивчить інформацію, підбере пропозиції з максимальною ймовірністю схвалення від перевірених фінансових установ. Вам залишиться вибрати компанію, підписати договір та отримати гроші.

На сервісі підбору програм кредитування кожна фінустанова пройшла ретельну перевірку: діяльність регулюється чинним фінансовим законодавством, дотримані умови конфіденційності, використовуються сучасні технології для захисту користувачів. Один раз сплативши послуги платформи в розмірі 50 грн, ви завжди будете отримувати підтверджені кредити онлайн на карту в Україні від надійних компаній.