Останнім часом на ринках праці Європейського Союзу спостерігається серйозна нестача робочої сили. Це також відчувається в Угорщині. Робота в Угорщині відкриває безліч можливостей для українців. Роботодавці шукають для своїх компаній - як на посади спеціалістів, так і для ручної праці. Все залежить від кваліфікації, знання мови або досвіду. Але, як і в кожній країні ЄС, в Угорщині є правила прийому на роботу співробітників. Якщо ви зацікавлені в роботі, варто скористатися послугами компанії EuroJob UA, яка розміщує на сайті безкоштовні вакансії, і де можна знайти роботу в Угорщині для пар. В даний час компанія є одним з кращих сервісів, що об'єднує в одному місці роботодавців, які пропонують роботу, і кандидатів, які шукають роботу за кордоном. Незалежно від того, чи збираєтеся ви виїхати або вже перебуваєте в допустимих межах - тут ви знайдете найактуальніші пропозиції роботи для пар, які шукають легальну роботу за кордоном.

Яку роботу можна знайти для пар?

Найлегше отримати роботу в Угорщині, можна тим, у кого є певна спеціальність, досвід роботи і відповідні навички. Для сімейних пар є пропозиції роботи в галузі промислового сектора, догляду за домогосподарствами, на виробництвах, в будівельній галузі. Заслуговують на увагу такі галузі як: хімічна, харчова, поліграфія. Також не можна забувати про сільське господарство і туризм. Саме тут можлива сезонна робота - наприклад, в ресторанах, на зборі фруктів або в готелях.

Чому варто знайти роботу в Угорщині?

  • В Угорщині є велика діаспора вихідців з країн СНД, включаючи Україну. Завдяки цьому вам буде просто знайти співрозмовників, фахівців з досвідом, які допоможуть адаптуватися в країні.
  • Добрий рівень доходу. В середньому від 1000 євро, але робота фахівців оплачується вище от1800-2000 євро.
  • Сімейні пари можуть проживати окремо, і отримувати безкоштовне харчування.
  • В Угорщині діє безліч транснаціональних корпорацій. Де можна знайти роботу, в якій вам знадобиться англійська або іншу іноземна мова. Якщо, ви володієте мовою, вам буде легко.

Пропозиції роботи в Угорщині відносяться до різних місць, але, безсумнівно, найбільше вакансій можна знайти у великих містах, таких як Будапешт, Егер, Печ, Дебрецен і Сегед. Ознайомтеся з вакансіями на сайті і заповнюйте онлайн-резюме, компанія EuroJob UA допоможе підібрати для вас оптимальні варіанти.