Догляд за багатьма рослинами за допомогою ЯРОСу завжди ефективний. Те ж саме можна сказати і про тую. Не потрібно шукати десь добриво для туї, його завжди можна придбати на сторінках інтернет-магазину iaros.com.ua. Органічне добриво ЯРОС завжди до уваги кожного покупця. За допомогою цього універсального засобу рослини мають чудовий вигляд і не хворіють.

Хвороби рослин їх господар переживає дуже тяжко. Найефективніший засіб ЯРОС прекрасне добриво для туї. Саме з ним рослина буде мати яскравий зелений колір, та здорові стебли. ЯРОС є тим засобом, який покращить стан рослини та її розвиток. До його складу надходять тільки натуральни інгредієнти, які живлять та покращують загальний стан не тільки рослини, а і грунту під нею.

Проблеми, які швидко вирішуються

Красива зелена туя, гордість свого володаря. Але іноді без проблем при вирощувані не обходиться. Такою проблемою для туї є пожовтіння. Причин з цього може бути багато, але є основні:

- неправильна висадка рослини;

- неправильний догляд;

- рослина висаджена на сонячному місці.

Причини неправильної посадки складаються з того, що коренева шийка занадто заглиблена у грунт, чи не достатньо у нього заглиблена. Правила агротехніці у цьому вигрівають важливу роль.

Причини щодо невідповідного догляду складаються частіш за все за відсутностю регулярного полива.

Соняшне місце для туї не зовсім підходить. Рослину потрібно притінити та замульчировати землю під стовбуром. Також, туя полюбляє коли її оприскують водою. При цьому. Рослина не любить коли її заливають водою. Зайва волога завжди сприяє загниванню корневої системи, також при цьому можуть отримати розвиток грибкові хвороби. Такі випадки сприяють загибелі рослини. Отже ЯРОС гарантовано зміцнить імунітет туй. Він зможе сприяти комплексно, а тут і рослини задіяні, і грунт. Буде запущено процесс харчування. Красива та сильна рослина, це та рослина. У якої корнева система сильна. З ЯРОСом корнева система буде кріпкою на всі сто відсотково.

Доглядати за туями з засобом ЯРОС завжди не складно. Обробка починається з того, що рослину проливають розчином ЯРОСу у пропорціях 25 мл на 10 л води. Обробку повторюють через два тихні з розчином у таких же ж пропорціях.

Далі поливати рослину розчином ЯРОС можна буде тільки після припинення сокоруху. В даному випадку необхідно рослину пролити. Тобто лити зверху, щоб обробилась крона рослини. Кількість розчину на одну рослину до 2 метрів дорівнює 10 л. Таку проливку також можна робити до двох разів на місяць. У період вегетації.

Рослина, яку обробляють ЯРОСом, віддячить своєму хазяїну пишним ростом та квітінням.

Змовити ЯРОС завжди можна на сторінках інтернет-магазину iaros.com.ua. Тут є різна фасовка, яку покупці вибирають згідно потреб. Навіть придбати 20 л. об'єм це не багато, коли обробляти таким засобом можна все.