Серед молоді та людей старшого віку кросівки – одне з найулюбленішого і найкомфортнішого взуття. При цьому варто знати, що є різні моделі, які в першу чергу відрізняються за призначенням. Жіночі бігові кросівки https://sportbrands.com.ua/zhinochi-dlya-bigu мають ряд особливостей, які необхідні для безпечного, швидкого і легкого бігу в залі, на біговій доріжці або по нерівній місцевості.

Незважаючи на широкий асортимент взуття для бігу, не всі товари відповідають стандартам якості і можуть негативно впливати на жіноче здоров’я. Бігові кросівки мають не лише виглядати сучасно і стильно, але і захищати ноги від перевтоми і болю, які нерідко бувають після частих чи тривалих пробіжок.

Жіночі бігові кросівки

Жіночі бігові кросівки Mizuno

Що враховувати, вибираючи жіночі бігові кросівки в магазині Sport Brands?

Бажаючи придбати жіночі кросівки для бігу, варто визначитися, для яких задач необхідне взуття – професійних тренувань, змагань, занять в залі на біговій доріжці, ранкової або вечірньої пробіжки. Не менш важливо зважати на покриття, по якому зазвичай буде біг. Перш ніж купити бігові кросівки, варто звернути увагу на ряд особливостей:

  1. Ступінь амортизації. Вона обов’язково має бути присутня в зоні п’ятки або під носком. Всі виробники якісного спортивного взуття вказують ступінь амортизації і її розміщення.

  2. Конструкцію і рельєф підошви. Рівень і якість протектору забезпечує міцне і надійне зчеплення з поверхнею, щоб під час бігу не послизнутися.

  3. Матеріали і присутність вентиляційної сіточки. Бігові кросівки для жінок виготовляються з якісних і натуральних тканин, які дозволяють ногам дихати.

  4. Жорсткі елементи із зовнішньої сторони виробу. У професійних кросівках для бігу вони розміщуються лише в зоні п’ятки, при цьому не мають контактувати безпосередньо з ногою, давити і натирати ахілесове сухожилля.

  5. Вагу взуття. Пара жіночих кросівок, призначених для бігу, має бути легкою і важити не більше 400 грамів, щоб не було зайвого навантаження на ноги.

Замовити якісні і сучасні бігові кросівки для жінок можна в інтернет-магазині Sport Brands. Компанія спеціалізується на моделях японського бренду Mizuno, які виготовляють спортивне взуття різного направлення. Замовляти на сайті просто і зручно, завдяки наявності фільтру. Кожна жінка може обрати необхідний розмір, призначення взуття, матеріал і переглянути актуальні пропозиції. На брендові моделі ціни досить доступні, щоб кожна жінка могла подбати про здоров’я власних ніг, обравши якісні і зручні кросівки. Приємним бонусом є безкоштовна доставка при замовленні в інтернет-магазині Sport Brands товару на суму від 2500 гривень.