Історичні особливості свята Успіння Пресвятої Богородиці

Спогадам смерті Діви Марії, яка була матір'ю Спасителя Ісуса Христа, присвячене велике православне свято Успіння Пресвятої Богородиці. Згідно з даними із історії в цей день апостоли з різних країн світу зібралися в одному місці, щоб попрощатися з Дівою Марією після її смерті. Для православних день 28 серпня є особливим, тому вони заздалегідь до нього готуються і переживають, щоб не пропустити. За допомогою унікального сервісу Sogodnisvyato.com.ua можна в будь-який момент дізнатися, яке свято сьогодні і які церковні урочистості будуть завтра.

Що предзнаменовало появі свята

Раніше свято називалося Днем Кончини Діви Марії, але потім його вирішили перейменувати. З історії відомо, що мати Ісуса Христа прожила останні дні в будинку батьків Іоанна Богослова і саме там до неї явився архангел Гавриїл, який сповістив її про майбутню смерть. З тієї причини, що після своєї смерті вона явилася перед апостолами, дане свято вирішили назвати успінням, тому що це була нетрадиційна смерть, яка закінчувалася поверненням тіла в землю, а духу до Бога.

Кожен день можна дізнаватися яке завтра свято, ретельно підготувавшись до чергової великої події для вірян. У цьому питанні допоможе популярний сервіс Sogodnisvyato. На сайті можна дізнатися не тільки про всі церковні свята, а також про інші значущі події в Україні та в світі. Безкоштовний інформаційний майданчик є корисним інструментом, за допомогою якого можна правильно планувати найближчі дні. На сайті є безліч категорій, включаючи прикмети, дні янгола для чоловіків і жінок, дні народження відомих особистостей і професійні свята. Для отримання щоденної інформації не потрібно проходити реєстрацію або верифікацію за допомогою номера телефону.