Хочете склити квартиру, поміняти вікна в офісі? Чи плануєте зробити лоджію житловою кімнатою? Давайте разом розберемось, коли вигідніше встановлювати ПВХ-вікна (взимку або влітку) і що допоможе зберегти кошти і час при склінні.

А замовити якісні пластикові вікна ви завжди можете, пройшовши за посиланням https://winmart.com.ua!

Монтаж вікон влітку

У теплу пору року ремонт ведуть частіше. У літні дні можна без побоювань відкривати вікна, швидко просушувати кімнату. Влітку віконна індустрія переживає справжній бум, багато хто бажає замінити вікна в квартирі. Пік замовлень доводиться на серпень-жовтень. У цей період віконним компаніям не завжди вдається виконувати терміни. Ціни на вікна зростають.

Установка вікон взимку

При низьких температурах легко виявляються недоліки монтажу. Відразу помітні продування, промерзання, нефункціональна фурнітура. І більшість дефектів моментально усуваються. У зимові дні попит на скління нижче. І віконні компанії приділяють кожному замовленню більше часу, роблять клієнтам значні знижки. Змінюючи вікна в грудні-січні, ви можете істотно заощадити. Необхідно лише пам'ятати, що монтажні роботи потрібно вести при температурі вище -15°C, використовуючи зимову монтажну піну.

Не варто побоюватися переохолодження приміщення під час монтажних робіт. При склінні отвору його відкривають не більше ніж на 10-20 хвилин. Варто закрити стулки, і кімнатна температура відновлюється за пару годин.

До цього етапу скління варто поставитися серйозно. Добре підготував отвори до монтажу, ви можете збільшити термін служби вікна на 5-15 років. У більшості випадків засклити лоджію без попередньої підготовки неможливо. Наприклад, перед установкою алюмінієвої «розсунення» монтують кладку з піноблоків або зміцнюють існуючий металевий парапет.

Готувати до монтажу ПВХ-профіль складніше. Потрібно ретельно продумати теплообмін в приміщенні. Як правило, пластик на лоджії монтують на опору з піноблоків. Вона відмінно утримує великі ваги, захищає від холоду, стійка до сильного вітру. Недолік піноблоків - вразливість до опадів.

На що звертати увагу

  • Не економте на числі стулок. Якщо їх досить багато, при митті віконного блоку вам не доведеться терпіти незручності і нервувати.
  • Не женіться за дешевизною вікон з широкими стулками. Вони можуть провиснути через пару років експлуатації. Краще встановлювати стулки стандартної величини.
  • Якщо ви утеплюєте балкон самостійно, попередьте про це монтажників. Вони внесуть до кошторису добірні профілі, щоб з їх допомогою потім зафіксувати утеплювач, виконати обробку.