Неможливо уявити будь-яке святкове застілля без м'ясних делікатесів. У кожної господині є свої фірмові рецепти приготування святкових м'ясних страв, тільки у сучасних жінок не завжди вистачає часу на їх приготування. Але це не проблема. Компанія Укрпромпостач, що здійснює свою діяльність з 95 року минулого століття, поставляє на український продовольчий ринок якісну м'ясну продукцію. Завжди можна замовити ковбаси з доставкою по Києву та області, а також елітні вироби з м'яса, смак яких не гірший, ніж у домашніх шедеврів.

Принципи роботи

Щоб дізнатися, за якими принципами організована робота підприємства, слід перейти на його офіційний сайт. Виробництво м'ясної продукції має замкнутий технологічний цикл, що об'єднує всі основні ланки виробничого процесу. Контроль за роботою здійснюється на кожній стадії виробництва. Компанія самостійно:
- вирощує сільськогосподарську продукцію;
- виробляє комбікорми;
- утримує свинокомплекс на 23 900 голів.
Щоб повністю забезпечити м
'ясопереробний комплекс якісною сировиною, з кращими фермерськими господарствами укладаються контракти на постачання яловичини та м'яса птиці. Атестована вимірювальна лабораторія постійно досліджує відібрані проби для здійснення контролю за технологічним процесом виготовлення продукції. 

Мсні делікатеси

Хоч багато сімей сьогодні знаходиться у скрутному матеріальному становищі, для особливих подій (ювілеїв, свят, сімейних урочистостей) споживачі прагнуть замовити м'ясні делікатеси в Києві, в одному із фірмових магазинів компанії Укрпромпостач. Популярною являється елітна продукція компанії :
- щоковина по- переяславські;
- буженина українська;
- балик свинячий особливий;
- грудинка пряна та особлива;
- реберця копчені до пива;
- шийка свиняча особлива.
 М
'ясні делікатесні вироби прикрашають святкові столи, являються важливим інгредієнтом ситного сніданку на скору руку. Елітні вироби з м'яса коштують дорого, але виробником пропонують широкий асортимент недорогих продуктів, смак яких задовольнить навіть перебірливих гурманів.

Де придбати м'ясні делікатеси?

Компанія Укрпромпостач поставляє свою продукцію в національну мережу продовольчих магазинів. Крім того, організована та ефективно працює мережа із 14 фірмових магазинів компанії. Керівництво Укрпромпостач запрошує: відвідайте наші магазини, щоб придбати та насолодитися смаком ексклюзивної делікатесної продукції. Контроль якості продукції організовано на найвищому рівні. Тому продукція вітчизняного виробника не поступається за смаковими характеристиками та якістю іноземним аналогам. Асортимент продукції на полицях магазинів постійно оновлюється. На реалізацію не потрапляють вироби, термін придатності яких вичерпано. Споживачі купують гарантовано свіжу продукцію, що має неперевершений смак. Продукція реалізується за справедливими, економічно обґрунтованими цінами.