Харчування — найважливіший фактор підтримки життя, неможливо виростити здорову собаку без правильно підібраного і збалансованого раціону. Потрібно враховувати, що раціон собак багато в чому залежить від віку, статі, хронічних або інших захворювань, навантаження, пори року, температури навколишнього середовища, стану волосяного покриву і породи. Великі собаки витрачають більше енергії на кілограм живої маси. У літній період добова потреба собаки в кормі знижується, а в зимовий - збільшується в середньому на 15%. Пси і цуценята витрачають більше енергії, ніж суки і старі собаки.

Ви можете купити лікувальний корм для собак в нашому інтернет-магазині.

Види кормів підрозділяються в залежності від потреб собак в певний період життя (для цуценят і годуючих собак, дорослих собак, старих собак, товстих собак тощо).

У нас лікувальний корм для котів купити можна за вигідною ціною.

Привчати собаку до нового корму треба поступово, щоб не порушити травний баланс. Краще це робити протягом 10 днів, потроху заміщаючи звичайний корм – новим. На 10-й день ви можете повністю виключити старий корм з раціону собаки. Якщо собака відмовляється від корму, то цілком можна залишити її на день без їжі – нехай «попостится», і на завтра ставлення до нової їжі зміниться! При вживанні готових кормів вам необхідно суворо дотримуватися рекомендації фірми-виробника. Особливо уважним потрібно бути перші 5-7 днів. До таких кормів не можна додавати ніяких інших продуктів: вони вже містять все необхідне для повноцінного годування вашого собаки.

Великий вибір товарів для тварин в магазині зоотовари львів.

Що стосується непереносимості собаками готових кормів, на яку посилається досить багато власників, то в цьому винні самі власники. Непереносимість собакою готових кормів може бути викликана, по-перше, швидким перекладом собаки на такий корм. По-друге, готові корми містять досить високу кількість білків, вітамінів і мінеральних речовин.