Переважна більшість сучасних дам із задоволенням наносять на нігті гель-лак. Як показує практика, ручки з таким манікюром і актуальним дизайном стають більш доглянутими, витонченими, красивими. Зараз купити все для манікюру може будь-яка людина, наприклад, на сайті Лимонад. У каталозі представлені фото кожного товару, його характеристики. У зв'язку з цим, а також, щоб заощадити гроші і час, багато хто намагається зробити самі у себе вдома манікюр.

Найчастіше результат не такий, який хотілося б отримати. Гель-лак розтріскується, іноді з'являються відколи, а в деяких випадках покриття взагалі відшаровується. Уникнути цього можна, якщо знати, чому відшаровується гель лак і, як цього не допустити.

Що провокує проблеми з гелевим нігтьовим покриттям?

Для початку варто розуміти, що, якщо все зроблено правильно, то гель повинен носитися без пошкоджень не менше двотижневого терміну. Якщо ж є проблема, важливо встановити, чому тріскається гель лак або виникають інші неприємні моменти.

Всі причини фахівцями умовно поділяються на дві основні групи:

  • помилки при виконанні техніки нанесення покриття;
  • особливості структури нігтя, а також організму.

Щоб запобігти помилкам виконання манікюру на дому, необхідно ретельно ознайомитися з тим, як правильно його робити, ніж знімати гель, яким лаком краще користуватися, чому після зняття покриття нігті потребують відновлення. Зможе допомогти і покрокова інструкція нанесення гель лаку. Все це є можливість почитати в одному з розділів на ресурсі limonad.

Чому тріскається гель лак, які помилки призводять до проблеми

Початківці майстри нерідко допускають ряд помилок у своїй роботі.

  1. Кутикула обробляється неякісно, птерігій повністю не видаляється.
  2. Глянцевий шар знятий в повному обсязі, на нігтях залишилася пил.
  3. Погано знежирена поверхня нігтів або зовсім не знежирена. Іноді новачки вважають, навіщо витрачати гроші на знежирювач. Насправді це засіб є обов'язковим.
  4. Знежирювач або праймер недостатньо просушені. Як правило, коли людина хоче швидко зробити собі манікюр, він не навмисно допускає цю помилку. В даному випадку важливо не поспішати – це всього лише хвилина часу.
  5. Шари погано просушені. Зазвичай проблема в лампі, потужність якої низька.
  6. Матеріал нанесений товстим шаром.
  7. Торці не запечатані (вони повинні бути покриті також, як і нігті гель-лаком).

Якщо в організмі є певні проблеми, то і в цьому випадку можливе відшарування гелю:

  • руки, а значить і нігті вологі;
  • нігті дуже м'які;
  • пластина тендітна і нерівна.

Дія відповідно до рекомендацій майстрів і виробників матеріалів і обладнання, правильне нанесення гель лаку на всіх етапах дасть можливість отримати відмінний результат.