Проблема відключення гарячої води актуальна для всіх міських жителів (щасливі володарі газової колонки не вважаються). Не хочете бути залежними від працівників комунальних служб? Купіть електричний водонагрівач. Для дачі або приватного будинку електричний водонагрівач може бути єдиним цивілізованим виходом для нагріву води (випадок "можна нагріти і на багатті" - розглядати не будемо). Покупка не дуже дешева, тому бажано відразу правильно визначитися у виборі нагрівача, враховуючи особливості застосування та інші фактори установки і використання. Для цього розглянемо основні види електричних водонагрівачів, принцип роботи, плюси і мінуси різних типів.

Більше інформації про розширювальні баки ви можете отримати в розділі розширювальні баки львів ціни.

Газ коштує дешевше електрики, тому в цілому, домашні електричні водонагрівачі обходяться дорожче, ніж водонагрівач проточний газовий. Проте є у них свої переваги: по-перше, для них не потрібно димоходу і, як наслідок, встановлення більш проста та й не потрібно взагалі наявність газу. По-друге, вони працюю без використання вогню, а отже більш безпечні. Звичайно є свої нюанси і у використанні електро-нагрівачів, наприклад їх корпус повинен бути як слід заземлений для захисту від ураження електричним струмом, а підводить електропроводка розрахована на підключення відповідної навантаження.

Придбати бойлер можна в розділі бойлери львів ціни.

Бойлер влаштований за типом термоса - це теплоізолюючий бак, всередині якої розташований нагрівальний елемент (ТЕН). Дані водонагрівачі функціонують за принципом термоса, обладнаного підігрівом.

Потрібно вирішити, який саме прилад вам підійде. Зазвичай користувачі вибирають нагрівачі, що вміщають максимум кількості води – 80-100 літрів.

Вони гріють воду до 50-85 градусів, після чого підтримують встановлену температуру в автоматичному режимі.

В сучасних нагрівачах, які пропонує своїм покупцям інтернет супермаркет espo, вбудований автоматичний блок керування. Саме завдяки цьому температура підтримується на оптимальному рівні.