Спокусливо усміхнена білявка трясе розкішними кучерями, обіцяючи подвійне збільшення об'єму волосся, за допомогою флакона в яскравій упаковці. Невизначеного віку брюнетка мило щебече про зморшки, які чарівним чином зникли під дією якоїсь субстанції з блискучої  баночки. Ще кілька розумниць та красунь мовлять, що ви можете виглядати на тридцять, а не на сорок, на сорок, а не на п'ятдесят років, достатньо лише купити косметику для рук у львові (http://imidg.com.ua/category/kosmetika_po_ukhodu_dlja_ruk).

Стоп, ми говоримо собі, чудес не буває. Але так складно відмовитися від рекламної установки «виглядати краще», і прийшовши в звичайний магазин, ми беремо з полиць знайомі баночки-скляночки, в надії, що хоча б одна з них виконає обіцяне.

Продукцію - в маси!

Надія, як відомо, вмирає останньою... Щоб убезпечити себе від нових розчарувань, спробуйте розібратися, які пропонують вам купити французькі парфуми львів (http://imidg.com.ua/) по телебаченню та в супермаркетах, під виглядом «еліксирів молодості». Пропонують вам, як легко здогадатися, далеко не найкращу косметику, а саме те, що фахівці в області косметології іменують «мас-маркет».

Саме слово «мас-маркет» говорить про масову поширеність  та доступність засобів. Це не погано і не добре. Це той факт, який треба враховувати, слухаючи солодкі казки про перетворення жаби в царівну. До речі, якщо купувати продукти «мас-маркет», то може статися якраз протилежне. Але це не означає, що вся косметика «мас-маркет» неякісна: багато брендів  добре відомих у світі косметології,  випускають дешеві лінії рангу «мас-маркет». Така декоративна косметика для губ купити (http://imidg.com.ua/category/kosmetika_dlja_gub) яку ви можете в нашому магазині, абсолютно безпечна, от тільки користі від неї мало. Вона дуже дешева, щоб утримувати щось цінне і активно впливати на шкіру, або волосся. Точніше, вона впливає, але дуже слабко, і здатна забезпечити підтримуючий догляд лише тим, у кого зі шкірою, та з волоссям немає ніяких проблем. 90% людей, на жаль, не відносяться до таких щасливців, тому ми рекомендуємо перейдемо від «мас-маркет» до наступного класу косметичної продукції – «мідл-маркет».