В сучасному світі однією із найпопулярніших та відомих технологій якісного виготовлення різноманітної рекламної продукції прийнято вважати саме широкоформатний друк https://print.outdoor-online.com.ua/uk/print-banners. Ось чому далі пропонуємо вам разом із нами розглянути переваги такого виду реклами.

Що ж собою представляє широкоформатний друк?

Широкоформатний друк є спеціальним цифровим способом нанесення різноманітних зображень на різні матеріали. Наприклад, це може бути папір та вініл, пластик та навіть плівка з іншими матеріалами. Будь-яка картинка, що її надрукують за допомогою цього способу, буде відрізнятися:

  • високою насиченістю кольорів та відтінків;
  • барвистістю і неймовірною красою;
  • вона легко привертатиме увагу перехожих своїми яскравими образами та водночас чіткою передачею навіть найдрібніших деталей.

Якщо детальніше говорити про сферу застосування широкоформатного друку для банерів, окремо варто відзначити, що залежно від сфери застосування виділяють такі різновиди широкоформатного друку як інтер'єрна і зовнішня реклама. Обидва варіанти реклами користуються попитом та є водночас дуже ефективними.

Завдячуючи такому способу можливо створювати різноманітні індивідуальні банери. Серед переваг цього друку не лише висока якість кольоропередачі з величезним асортиментним рядом матеріалів для друку, а й також можливість обирати формат з розміром носія та навіть чудове сприйняття в день та з підсвіткою вночі. Для того аби у вас не виникло проблем із замовленням широкоформатного друку рекламних банерів, зверніться в сучасну українську друкарню Print Outdoor.

Переваги співпраці з Принт Аутдор

Їх є справді дуже і дуже багато. Спеціалісти друкарні Принт Аутдор готові запропонувати своїм клієнтам найдемократичнішу вартість широкоформатного друку будь-яких рекламних банерів. Незалежно від того, цікавлять замовників ламіновані банери чи литі, а може навіть банерна сітка Mesh, в друкарні Принт Аутдор запропонують найдемократичніші ціни. Окремо варто відзначити про дію тут додаткових приємних знижок на обсяг. В друкарні беруться за замовлення за наданими клієнтами макетами. Якщо ж таких макетів немає, завжди можна обговорити їх створення з фрілансерами, що з ними співпрацюють в Принт Аутдор. Або ж клієнт може зайнятися його самостійною розробкою. Для цього на офіційному інтернет-сайті друкарні є спеціальна інструкція з розробки макетів.

В друкарні Принт Аутдор широкоформатний друк банерів здійснюється за допомогою високої якості сольветних чорнил, котрі дуже стійкі до вигорання. В кінцевому результаті вдасться отримати зносостійкі банери, яким під силу витримати дощ з вітром, морозом та градом і навіть снігом. Термін служби таких банерів від двох та до п'яти років. Є можливість друку будь-яких за розмірами банерів. Тому для консультації та обговорення вашого замовлення звертайтеся прямо зараз. Чим швидше ви звернетеся, тим швидше отримаєте потрібну вам продукцію у необхідній кількості.