Замішування рідини для електронної сигарети власноруч – це цікавий та творчий процес, який дозволяє створити унікальний продукт, що буде ідеально відповідати вашим смакам та перевагам. Однак самозаміс вимагає деякої обережності та навичок, аби отримати крутий результат.
Набори для замішування рідин стали популярними серед українців після введення ряду обмежень щодо продажу електронних сигарет та сумішей для куріння. Самозаміси стали вирішення цієї проблеми, до того ж з ними можна проявити свою креативність. Використовуючи готові набори для самозамісу, можна регулювати міцність та насиченість смаку, аби електроні сигарети приносили ще більше задоволення. А як правильно робити самозаміси та що про них варто знати – поговоримо далі.
Набори для самозамісів – що в них входить та як замішувати суміш
Готові набори для створення суміші включають в себе основні компоненти, що необхідні для створення жижі. До набору входять:
- Рідкий нікотин – складова, що відповідає за міцність суміші. На флаконі позначається як мг/мл або MG.
- Гліцерин – складова, що відповідає за насиченні клуби пару. Часто до флакону з гліцерином додають ароматизатор для простішого замісу. На флаконі позначається як VG.
- Пропіленгліколь – компонент, що робить гліцерин більш рідким та допомагає просочувати картридж готовою сумішшю. Саме співвідношення пропіленгліколю та гліцерину визначає відповідність рідини для девайсу. Пропіленгліколь позначається як PG.
- Ароматизатор – важлива складова, що задає аромат та смак суміші. Популярні виробники використають якісні натуральні або ідентичні натуральним ароматизатори, що при курінні мають відмінні властивості.
До речі, більшість сучасних наборів мають не більше 3 флаконів. Частина інгредієнтів вже змішана. І вам залишається просто перелити всі складові в один флакон та добре потрусити, аби всі складові змішались.
Що варто знати про самозаміси
Після замішування рідини її не варто курити одразу. Готову суміш варто залишити хоча б на пару годин постояти. Ідеальним варіантом буде залишити готову рідину на декілька днів, час від часу струшуючи та залишаючи кришечкою відчиненою на деякий час.
Це потрібно, аби ароматизатор повністю розкрився і всі компоненти максимально добре між собою перемішались. Адже вони мають різну щільність та не одразу змішуються. Зверніть увагу, що чим складніше смак, тим довше слід настоювати рідину для куріння. Також, залишати на більше довгий час варто і смаки, що містять м’ятні чи ментолові ноти, адже такі ароматизатори найдовше вступають в реакцію.
Як дізнатися, чи готова суміш для куріння? Спробувати. Якщо смак подобається – можна курити, якщо ні – залишити ще постояти.
Вище ми зазначали, що самозаміси мають простір для креативу. Змішуючи компоненти, ви можете самостійно визначати міцність суміші, контролюючи кількість рідкого нікотину в ній. Також, в суміш можна додавати і рідкі харчові ароматизатори, аби отримати нові ноти смаку. Але обирати стороні добавки варто дуже уважно, адже вони можуть як зробити ваше куріння цікавим, так і зовсім зіпсувати його.
На просторах Інтернету можна побачити рекомендацію про додавання дистильованої води до готової суміші. Такий лайфхак на практиці має сумнівний характер. Навіщо це роблять? Річ у тім, що при морозній погоді, суміш в електронній сигареті стає більш густою, що впливає на швидкість нагрівання, просочення картриджу та смак. Деякі додають воду, аби зробити суміш більш рідкою та полегшити її куріння. Проте, треба точно відміряти пропорції, аби не зіпсувати суміш. Крім того, взагалі не рекомендується використовувати девайс на морозі, адже це псує акумулятор та шкодить здоров’ю.
Набори для самозамісів – чудовий та великий простір для творчості, креативності та вашого ідеального куріння. Станьте справжнім творцем свого задоволення від сучасних девайсів та альтернатив традиційним цигаркам.