Суперечки про ідеальний розмір статевого члена ніколи не стихнуть. Природа зробила людей різними, тому наші бажання часто диктуються нашим тілом. Тим не менш, як і в будь-якій іншій сфері, в інтимній існують свої зразки. Згідно з опитуваннями серед жінок, ідеальний статевий орган повинен мати довжину близько 16 см і діаметр близько 4 см. Для тих, до кого природа поставилася несправедливо, були розроблені методи збільшення члена. Один із них – терапія за допомогою екстендерів, з асортиментом яких можна ознайомитись тут: https://talla.ua/ua/ekstendery-dlya-uvelicheniya-chlena/.
Що таке екстендер, і як він працює
Екстендер – спеціальний пристрій, який забезпечує механічне розтягування тканин. М'які тканини, як і сухожилля, зв'язки, розтягуються і збільшуються шляхом утворення нових клітин, якщо на них регулярно діє навантаження. Якщо навантаження відсутнє, як м'які, так і сполучні тканини організму зменшуються в довжині та об'ємі, позбавляючись зайвих клітин.
Екстендер, результат роботи якого в повній мірі обґрунтований з точку зору фізіології, дозволяє регулярно розтягувати статевий член, тим самим стимулюючи зростання еластичних і колагенових волокон. Завдяки цьому тканини печеристих тіл члена зможуть розтягуватися більше, а обсяг крові, що циркулює в них, – зросте. Результат – збільшення розміру статевого члена, покращення ерекції.
Класифікація екстендерів: від найпростіших до сучасних моделей
Еволюція екстендерів дозволила зробити процес збільшення статевого органу безпечнішим та ефективнішим. Існують такі види екстендерів:
- джгутові;
- ремінцеві;
- вакуумні.
Найбільш бюджетними є джгутові пристрої, для фіксації в яких використовується петля із джгута. Їх головний недолік – дискомфорт і порушення кровообігу при тривалому носінні. Щоб уникнути цього, сеанс терапії скорочують до 1,5 годин, що знижує її ефективність. Крім того, петля недостатньо надійна для кріплення і статевий орган може вислизнути з неї.
Ремінцеві екстендери позбавлені недоліків джгутових пристроїв. За рахунок збільшення контактної поверхні вдалося зменшити дискомфорт і час носіння пристрою. Член фіксується за допомогою ремінців . Час носіння ремінцевого екстендеру – до 4 годин, що підвищує ефективність терапії, дозволяє швидше досягти бажаних результатів.
У вакуумних екстендерах використовується мембрана, змащена гелем, яка разом із членом втягується пристроєм у камеру. При правильному застосуванні такої конструкції вдається уникнути порушення кровообігу, травм, а тривалість терапії зростає до 7 годин.
Протипоказання до застосування екстендеру
Екстендери не застосовуються при аденомі передміхурової залози, гострому і хронічному простатиті, варикозному розширенні вен та інших хворобах серцево-судинної системи, інфекційних захворюваннях статевої системи.
Інструкція із застосування: що потрібно знати
Ефективність пристрою залежить від того, наскільки послідовними є ваші дії, а шкода від екстендеру можлива лише при недотриманні рекомендацій. Джгутові та ремінцеві екстендери одягаються однаково. Для цього статевий орган подається в кільце, а за головкою використовується матеріал, який частково її прикриває. Найбільш підходящим для цього є силіконова стрічка чи поролон. Член поміщається на платформу екстендера та фіксується ременем або джгутом. Після цього необхідно відрегулювати натяг.
Для того, щоб надіти вакуумний (вакуумно-адгезійний) екстендер потрібно змастити мембрану гелем, який полегшить просування головки в камеру та забезпечує необхідну герметичність між мембраною та членом. Потім на клапан треба надіти грушу, стиснути її на 2/3, повернути на клапані і повністю стиснути. Якщо все зроблено правильно, мембрана з'явиться за шлюзом. Головку потрібно просунути в отвір повністю закривши його. Плавно відпускаючи грушу, ми досягнемо того, що член під впливом вакууму потрапить у камеру. Шлюз повинен щільно облягати орган за голівкою. Камеру потрібно просмикнути через завзяте кільце і зафіксувати її на штангах девайса.
Після цього приступають до регулювання натягу, який визначають за вагами на штангах. Якщо натяг відсутній, то динамометр буде не стиснутий. На початковому етапі занять встановлюють натяг, що дорівнює одному поділу на штанзі.
При максимальному натягу динамометр буде повністю стиснутий. Для того, щоб досягти середніх показань натягу, потрібно однією рукою стиснути штанги, а другою закріпити головку у пристрої, що фіксує. Це забезпечить запас довжини регулювальних гвинтів.
Критерії вибору: як підібрати екстендер для себе
Ми вже знайомі з основними типами екстендерів, тепер визначимо загальні критерії вибору:
- Вага. Оскільки вправи тривають кілька годин, важкі пристрої можуть спричинити дискомфорт.
- Матеріали. Найбільш безпечними є АБС-пластик та силікон. Вони безпечні, практичні, довговічні.
- Сила натягу. Ефективність терапії залежить від того, наскільки адекватне навантаження використовуватиметься для розтягування члена. Вибирайте пристрій, який здатний створювати навантаження еквівалентне 1-2,5 кг.
- Розміри. Можливість адаптувати екстендер під статевий орган будь-якого розміру.
Заповітні 2-3 см – не проблема, якщо у вашій «аптечці» з'явиться цей корисний девайс. З його допомогою ви зможете зробити своє інтимне життя більш досконалим, позбутися психологічного дискомфорту.