Кожен, хто хоч раз стикався з процесом приготування розчину (і не тільки бетонного), знає, наскільки важкий і не продуктивний ручна праця. Бетономішалка забезпечить і якість готового продукту і високу швидкість, що позитивно позначається на собівартості ремонтних або будівельних робіт.

Як вибрати оптимальну модель бетономішалки для використання на прибудинковій території або дачній ділянці, які його параметри є визначальними при оцінці доцільності покупки, що слід врахувати – ця стаття дасть вичерпні рекомендації по кожному пункту.

Купити бетономішалку ви можете у нас.

Основні критерії вибору бетономішалки для будинку або дачі.

По конструктивним особливостям. Категорування бетонозмішувачів досить складне, і вникати у специфіку навряд чи варто. Труднощі в тому, що великий асортимент бетономішалок, безліч виробників та модифікацій істотно ускладнюють вибір оптимального варіанту. Особливо якщо покупець не є професіоналом у цій сфері. Тому розглянемо саме основні параметри, на які варто подивитися в першу чергу, і почнемо з принципу функціонування.

Гравітаційної дії. Основна ознака – обертовий барабан і зафіксовані на внутрішній стінці лопаті. За рахунок такого інженерного рішення забезпечується більш якісний (і швидкий) заміс, і надається можливість приготування будь-яких розчинів. В тому числі, і з наповнювачами великих фракцій (важкі бетони). Гравітаційні моделі бетономішалок вважаються універсальними, на всі випадки, і найкращим чином підходять для дачі або будинку.

Примусового перемішування. Тут все навпаки – барабан нерухомий, а лопаті знаходяться в постійному русі. До таких бетономішалки термін «міксер» більше підходить. Вони коштують дешевше, але і сфера їх застосування дещо обмежена – тільки для приготування «легких» розчинів. Крім того, масивні габарити і велика потужність ел/двигуна використання таких агрегатів на дачі або на прибудинковій території роблять недоцільним.